Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A boltokban, áruházakban hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boltokban, áruházakban hány éves kortól adják ki a vevőnek az óvszert?

Figyelt kérdés
Most ezt kifejezetten azért kérdezem, mert akik itt kérdezgetik h jól tette-e, hogy 13 évesen lefeküdt blabla...szal mondjátok, hogy védekezzen, de ha ki sem szolgálják óvszerrel, akkor hogyan??
2008. dec. 25. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem azzal bárkit kiszolgálnak...
2008. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nincs korhatárhoz kötve, másrészt elég sok helyen van óvszerautomata is, ahonnan akár úgy is lehet óvszerhez jutni, hogy senki nem lát.
2008. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

pedig múltkor a boltban egy eladó megkérdezte a fiút, hogy hány éves (13) és nem szolgálta ki...

meg sok helyen látom, hogy 18 év alattiakat nem szolgálnak ki.

2008. dec. 25. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nagy kár,mert ezekből lesznek a "balesetek". inkább kikéne szolgálni minthogy 13évesen gyereket szüljön vagy abortuszra kéne vinni..szerintem elszomorító
2008. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ki kéne szolgálni mindenkit! De sajnos tényleg vannak olyan boltok ahol nem adják ki 18 alatt! De semmi gond, erre vannak az óvszerautomaták!
2008. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még egyetlen óvszerautomatát sem láttam soha életemben. És bizony elkérték a személyimet három helyen is, hogy vagyok-e már 18... Réges régen 16 éves kortól adhatták oda, de azóta változott. Azt hiszem 14re talán... De eladófüggő.
2008. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 minyonka válasza:

Inkább vegyél egy zsömlét, és a nejlonzacsit használd a védekezésnél. Hidd el, sokkal olcsóbb. XD

Amúgy ez csak vicc volt. Szerintem nem ciki. Ha meg nagyon félsz gondolj arra:

Ááá, még kicsi, úgy is vízibombát csinál majd belőle. XD

2012. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!