Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A béres porcerő megbízható...

A béres porcerő megbízható készítmény? Édesanyámnak szeretném megvenni és szeretném meghallgatni a véleményeket, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 6. 21:43
 1/3 anonim válasza:
44%

Nekem anno amikor komoly gond volt a térdemmel és vizsgaidőszak miatt nem tudtam bevállalni két hét fekvőgipszet a Bio-Glükozamin vált be, méghozzá nagyon. A doki javasolta ezt egyébként.

Később amikor már csak fájdogált, és már nem is állandó jelleggel, kipróbáltam a Proenzit és a Porcerőt is. A Proenzi kevésbé, a Porcerő egyáltalán nem vált be.


Úgy látom már kapni olyan Bio-Glükozamint is, amiben MSM is van. Állítólag az nagyon fontos (Mindentudás egyetemében láttam). A Proenziben alapból van, a Porcerőben úgy tudom nincs.

2009. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valójában édesanyámat nem műtötték, nincs komolyabb gondja, csak néha fájdogál neki, mert régóta fizikai munkát végez. Ha úgy szedi ezt, hogy nem javasolta orvos ergo "csak úgy" akkor abból lehet probléma, vagy ez csak egy vitamin féleség?
2009. nov. 8. 17:26
 3/3 anonim válasza:

Szerintem az egész BÉRES tár egy placebó család. PL a béres csepp sem használ igazából a C vitamintól erősebb az immun rendszer amit mellé kell szedni :P ennyi

De azért meg lehet próbálni bajod nem lesz tőle.

2009. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!