Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok valamilyen fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok valamilyen fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Amit én is fel tudok iratni háziorvossal a barátnőmnek. Tehát nem kell ilyen-olyan vizsgálatokra mennie előtte. Esetleg jó a vénynélküli tabletta is?

2022. dec. 22. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2022. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cukorka. Igenis menjen el vizsgáltassa ki magát előtte, hogy ne kapjon trombózist és ne haljon meg tőle...
2022. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló tablettát vagy bármilyen hormonális fogamzásgátlót csak nőgyógyász írhatja fel. Ha van szakvélemény, akkor írhatja fel a barátnőd háziorvosa.

Addig is, míg a barárnőd nem mer/akar elmenni orvoshoz, maradnak a hormonmentes begoldások, lehetőleg az óvszer.

2022. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem fog elmenni úgyse. Ahova kötelezően kéne mennie sem megy el, pedig valami injekciót kellene kapjon havonta. Eddig gumival oldom meg a dolgot, de már zavar.
2022. dec. 22. 16:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Látszik hogy fiu vagy!

A fogamzásgátló tabletta nem játék. Nincs olyan h te feliratod mivel elsőre CSAK nőgyógyász írhatja fel.

Viseld el a tetves gumit es ne akard a barátnőd szervezetet szét cseszni hormonokkal Idióta

2022. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor veszek neki pharmatexet, mondjuk amennyi gyógyszert szed, szerintem meg se maradna benne egy gyerek.
2022. dec. 22. 16:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszélje meg a nőgyógyásszal, amikor az éves rákszűrésre megy.
2022. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. A pharmatex önmagában meg nem biztonságos. Gyerekes vagy, maradjon csak rajtad a gumi.
2022. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi empátiával ban nőd és le is fekszik veled????

Amúgy ha injekciót kell kapnia és nem megy, érdeklődnék, hogy skizofréniás e. Ez ugyanis tiltó ok is lehet a fogamzásgátlóknál. Pl antidepresszáns mellett nem hatna a gyógyszer és simán teherbe eshetne.. antipszichotikumnál se ajánlott.


Én azt mondom , inkább gumi mint terhesség, egy skizofrén(?) agyongyógyszerelt anyukával és empátiás készség nélküli apával...

2022. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én csak az asszisztensel feliratom a gyógyszereit a gondozóban, az injekcióért viszont be kellene jönnie neki. Nőgyógyász, meg éves rákszűrés? Sokszor még a lakásból se hajlandó kimozdulni a hülyeségei miatt.


Utolsó válaszolónak: Szerintem neked is elfogyna az empátiád, ha a huszonéves pároddal úgy kellene bánni mint egy gyerekkel.

2022. dec. 22. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!