Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előre is kérlek ne itelkezzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is kérlek ne itelkezzetek. Tudom hogy butaságot csináltam stb es nem kérek kioktatast arról hogyha nem akarsz kis babát miert nem védekezel? Szóval párommal együtt voltunk 20,22,23,25,26,28-án utolsó menstruációm napja 14-e volt.

Figyelt kérdés

Megszakítással csinaltuk (tudom hogy az nem egy fogamzásgátlási módszer) viszont ovulaciokor(25-dike) berakta kb 1 percre, majd kotonnal csinaltuk tovább. Másnap is kb csak 2 percre rakta belém, 22-én este csinaltuk Megszakítással, majd este elment pisilni, es reggel is, és utánna csinaltuk másnap, de nem ment el.

Egyik alkalommal sem ment el belém. Kb 1 eve használjuk ezt a módszert eddig nem lett belőle baj, viszont most nagyon félek. Tegnap este hanyingerem volt, és már karácsony előtt sem volt étvágyam, utanna vissza jött, és msot megint nincsen:(( 3-4 napja alig eszek valamit, olyan mintha lusta lennék enni pedig nem, van amit néha nem is kívánok. Szerintem van eveszavarom is.

(ha valamit elirtam akkor az az autokorekt hibája mert kijavitja) félek, még nem tesztelhetek 8 nap múlva kéne megjonnie (mindig rendszeresen megjon 1-2 nap csuszassal de az ritka)



#szex #terhesség #félelem #együttlét #Megszakításos aktus
2022. dec. 31. 16:49
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Tegnap este beszur a gyomrom és utánna volt hanyingerem
2022. dec. 31. 16:53
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem néztél jobban utána, hogyan lehet teherbe esni a szexen kívül, mi?
2022. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
"beszur a gyomrom és utánna ... hanyingerem" Kimondottan gyomrot irsz. Igy nem tipikus terhességi tünet. Nem lehet valamilyen betegség szerinted?
2022. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Ne cidrizz előre, várd meg a teszt eredményét.

A barátodnak elmondtad? Mi volt a válasza?

És ha nem tudja, félsz a reakciójától?

A karácsonyi nagy kajálások után bárkinek lehet hányingere (a máj túlterhelése miatt) még akkor is, ha nem terhes, vagy nincs étvágya.

És ő is ugyanúgy tudta, mint te, hogy ez a módszer nem igazi fogamzásgátló.

Úgyhogy ketten voltatok, akik tudták, hogy ez a "veszély" mindig fentáll.

2022. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nemtudom van e valami gyomorpanaszom, lehet csak mar behaluzom annyira félek, igen a öröm is tudta hogy ez nem fogamzásgátlás, megkerdeztem tőle elobe h mi lenen ha mégis terhes lennék, mellettem maradna e? Azt mondta igen:)
2022. dec. 31. 17:05
 6/33 A kérdező kommentje:
Párom **
2022. dec. 31. 17:08
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Sztem terhessegnek meg koraiak lennenek ezek a tünetek. Persze lehetsz kivetel, de kicsi az esély. Szerintem😁
2022. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nagyon hipochonder vagyok sajnos, mindennek utanan olvasok, mivel nem találtam ehez hasonló kérdést itt próbálom "nyugtatni magamat"
2022. dec. 31. 17:13
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat nyugi. Ha a menstuaciód tenyleg pontos, hamarosan kiderúl. És akkor még majd egy teszt. Szoritok neked. Viccen kívül, kiírod majd ennek a vegére, mi a végeredmény? Addig meg 69😁
2022. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen, minden fele kepp kiirom 😊
2022. dec. 31. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!