Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előre is kérlek ne itelkezzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is kérlek ne itelkezzetek. Tudom hogy butaságot csináltam stb es nem kérek kioktatast arról hogyha nem akarsz kis babát miert nem védekezel? Szóval párommal együtt voltunk 20,22,23,25,26,28-án utolsó menstruációm napja 14-e volt.

Figyelt kérdés

Megszakítással csinaltuk (tudom hogy az nem egy fogamzásgátlási módszer) viszont ovulaciokor(25-dike) berakta kb 1 percre, majd kotonnal csinaltuk tovább. Másnap is kb csak 2 percre rakta belém, 22-én este csinaltuk Megszakítással, majd este elment pisilni, es reggel is, és utánna csinaltuk másnap, de nem ment el.

Egyik alkalommal sem ment el belém. Kb 1 eve használjuk ezt a módszert eddig nem lett belőle baj, viszont most nagyon félek. Tegnap este hanyingerem volt, és már karácsony előtt sem volt étvágyam, utanna vissza jött, és msot megint nincsen:(( 3-4 napja alig eszek valamit, olyan mintha lusta lennék enni pedig nem, van amit néha nem is kívánok. Szerintem van eveszavarom is.

(ha valamit elirtam akkor az az autokorekt hibája mert kijavitja) félek, még nem tesztelhetek 8 nap múlva kéne megjonnie (mindig rendszeresen megjon 1-2 nap csuszassal de az ritka)



#szex #terhesség #félelem #együttlét #Megszakításos aktus
2022. dec. 31. 16:49
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20:39/20-as válaszoló elején leirtam már :)

Az autokorrekt kijavitja+ékezet nelkul írok.

Mert te sosem követte meg el hibát. Idióta

2022. dec. 31. 20:53
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt nem érezheted még a terhesség tüneteit. Kicsit olvass utána mi mennyi ideig tart (beágyazódás, stb), egyből kiderül, hogy ez nem lehet terhesség tünet még..
2023. jan. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
8 nappal nemvárt előtt még nem lehet terhességi tüneted de szerintem nem vagy terhes . Mi 7 éve megszakitasos módszerrel védekezünk a parommal és nem volt baj.
2023. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, privát üzenetekre nem válaszolok 😊
2023. jan. 1. 11:40
 25/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma kéne mejonnie, eddig még nem jött meg, nagyon felek... Ma kb csak terhesseggel kapcsolatosokat olvastam, fehér folyasom van, mellem már nem annyira érzékeny de megvan duzzad a, az erek is jobban látszódnak, tegnap nagyon hisztis voltam délután kb csak sirni tudtam volna, msot is érzékeny vagyok, reggel a hőm 36,5 volt, délután 36,7 most pedig 36,7-8....

Nagyon felek, holnap veszek tesztet, de addig nem birok várni. Néha a stressztől talán hanyingerem van, egyik percben lever a víz melegem van, másik percbe meg jéghideg a kezem és fazok... Lassan 2 hete faj a torkom, köhögök és néha a fejem is fura. Ma sem volt kedvem semmihez, mintha nem is ebben a világban élnek hanem teljesen más milyenben... Nagyon remélem hogy nem vagyok terhes, hasam nem fájt talán neha csak 2 percre de még annyira sem... Többször érzem hogy szekletelnem kell.

2023. jan. 8. 15:35
 26/33 anonim ***** válasza:
Ezeknrk a tüneteknek egy részét be is beszélheted már, annyira ra vagy görcsölve. Varjuk meg a tesztet vagy a mensid. Tajékoztass kérlek, mar ugy szorítok mintha ismernélek.😀
2023. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nagyon be beszélem sajnos igen... :'(( de mar nem birok mást csinálni nemtudom most miert felek ennyire, ha pozitív lesz a teszt en nem tudom mti fogok csinálni, csak holnap délután tudok majd tesztelni.
2023. jan. 8. 16:06
 28/33 A kérdező kommentje:

Ma déltől egészen legalább 5 óráig nagyon fáztam, majd felkapcsoltuk a futes, akkro jó votl, majd most megitn fáztam, mrg furodtem gyorsan bebujt am az ágyba bevagyok nyakig taakrozva, így nyilván nem fazok.

Olvastam olyat hogy a fazas is lehet terhessegi tünet...

Ma homeroztem, reggel mikor ki keltem az agyambol 36,6 délután 36,7 késő délután pedig 36,7-8,most pedig

Azt is nézzük beel h legalább már 2 hete borzasztoan faj a torkom, mostanaba elkezdtem kohogni ( azt is olvastam hogy a köhögés a kora terhesseg el van jelen mert akkor a kismamák hajlamosabbak az influenzara, de szerintem barátomtól kaptam el) össze vissza szedtem mindent is, neocitrant, herbal swisst, meg c-vitamint.

Ui: marhaságot csináltunk, és most itt a leve... Egesznap idegeskednek és már teljesen abban a hitben élek h en terhes vagyok és hogy holnap a teszt is pozi lesz.... Nagyon félek

2023. jan. 8. 23:45
 29/33 A kérdező kommentje:

Lemaradt: most mertem meg a hőmet újból:36,7-8 között van....

Sztem ez terhesseg....

2023. jan. 8. 23:46
 30/33 anonim ***** válasza:
Ez egy normál hőmérséklet menstruációnál is. Még esetenkent a 37 is belefér. Most kell megjonnie kb nem? 😀
2023. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!