Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előre is kérlek ne itelkezzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is kérlek ne itelkezzetek. Tudom hogy butaságot csináltam stb es nem kérek kioktatast arról hogyha nem akarsz kis babát miert nem védekezel? Szóval párommal együtt voltunk 20,22,23,25,26,28-án utolsó menstruációm napja 14-e volt.

Figyelt kérdés

Megszakítással csinaltuk (tudom hogy az nem egy fogamzásgátlási módszer) viszont ovulaciokor(25-dike) berakta kb 1 percre, majd kotonnal csinaltuk tovább. Másnap is kb csak 2 percre rakta belém, 22-én este csinaltuk Megszakítással, majd este elment pisilni, es reggel is, és utánna csinaltuk másnap, de nem ment el.

Egyik alkalommal sem ment el belém. Kb 1 eve használjuk ezt a módszert eddig nem lett belőle baj, viszont most nagyon félek. Tegnap este hanyingerem volt, és már karácsony előtt sem volt étvágyam, utanna vissza jött, és msot megint nincsen:(( 3-4 napja alig eszek valamit, olyan mintha lusta lennék enni pedig nem, van amit néha nem is kívánok. Szerintem van eveszavarom is.

(ha valamit elirtam akkor az az autokorekt hibája mert kijavitja) félek, még nem tesztelhetek 8 nap múlva kéne megjonnie (mindig rendszeresen megjon 1-2 nap csuszassal de az ritka)



#szex #terhesség #félelem #együttlét #Megszakításos aktus
2022. dec. 31. 16:49
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok, igen tegnap kellett volna mejonnie, de szerintem annyira stresszeltem hogy bekepzeltem minden fajta tünetet, + meg vagyok fázva is, baratommal teszteltünk, halistennek negatív lett, máskor sokkal jobban oda figyelünk. Köszönöm a sok választ nektek:)

Kismamáknak jó baba varast <3

2023. jan. 9. 13:47
 32/33 anonim ***** válasza:

Orulunk hogy igy alakult☺️

Nekem is kesett mar az miatt hogy beteg voltam es legyengult a szervezetem

2023. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😩😩😩😀😀😀😀😀😀😀😀
2023. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!