Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előre is kérlek ne itelkezzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is kérlek ne itelkezzetek. Tudom hogy butaságot csináltam stb es nem kérek kioktatast arról hogyha nem akarsz kis babát miert nem védekezel? Szóval párommal együtt voltunk 20,22,23,25,26,28-án utolsó menstruációm napja 14-e volt.

Figyelt kérdés

Megszakítással csinaltuk (tudom hogy az nem egy fogamzásgátlási módszer) viszont ovulaciokor(25-dike) berakta kb 1 percre, majd kotonnal csinaltuk tovább. Másnap is kb csak 2 percre rakta belém, 22-én este csinaltuk Megszakítással, majd este elment pisilni, es reggel is, és utánna csinaltuk másnap, de nem ment el.

Egyik alkalommal sem ment el belém. Kb 1 eve használjuk ezt a módszert eddig nem lett belőle baj, viszont most nagyon félek. Tegnap este hanyingerem volt, és már karácsony előtt sem volt étvágyam, utanna vissza jött, és msot megint nincsen:(( 3-4 napja alig eszek valamit, olyan mintha lusta lennék enni pedig nem, van amit néha nem is kívánok. Szerintem van eveszavarom is.

(ha valamit elirtam akkor az az autokorekt hibája mert kijavitja) félek, még nem tesztelhetek 8 nap múlva kéne megjonnie (mindig rendszeresen megjon 1-2 nap csuszassal de az ritka)



#szex #terhesség #félelem #együttlét #Megszakításos aktus
2022. dec. 31. 16:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%

Én pont vegán diéta alatt lettem szarul és tökre rá is stresszeltem. Folyamatos hányinger, magas sav, hasfájás.


Teszt negatív lett.

2022. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esély a terhességre. Minimális.
2022. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
17:28 kommentelonek ez most szarkazmus?
2022. dec. 31. 17:38
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Terhes még nem voltam de szerintem ilyen hamar a terheseknek sem jönnek tünetek

Ilyen nekem is volt most hogy semmi étvágyam, aztán ennék és stb

Több barátnőmtől hallottam, hogy nekik az első tünet a mell fájdalom volt, de az is az ilyen együtt lét után 3 héttel minimum, utána meg az hogy nem jött meg nekik

2022. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A jobb mellem alapból érzékenyebb, de különösebben nem faj:)
2022. dec. 31. 17:44
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

17:28 kommentelonek ez most szarkazmus?



Nem abból írtam. Mi évek óta így védekezünk.Mondjuk mi esetünkben ha becsúszna egy gyerek az nem lenne nagy gond.

Egyébként meg ennyi idő alatt még semmi jele nem lenne a terhességnek.

2022. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Jó, de úgy parázok, mivel nem ugyan az a test, es az van most bennem hogy egyszerre sokat csinaltuk ilyen 2 naponta és h akkor több az esély
2022. dec. 31. 17:59
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod a megszakításos olyan hogy lehet ezer alkalommal megúszod, de lehet az elsőnél befigyel a baba. A gond az hogy sosem tudod előre mi fog bekövetkezni. Ha megszakítással csináljátok bármikor ott lebeg a lehetősége hogy elfogy a szerencsétek - akár érzel tünet-szerűségeket magadon akár nem (nagyon sokszor "csendes" az első trimeszter szinte semmi jele nincs).
2022. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igazából csak felek, nem szeretnék még kisbabát, viszont abortuszt sem, a teszt mikor mutatja ki az eredményt?
2022. dec. 31. 19:51
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Inkább írni kellett volna megtanulnod nem dugni 🤦
2022. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!