Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel vèdekeztek, mi lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vèdekeztek, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Már van egy fiunk, 2,5 èves. Jelenleg fogamzásgátlò tablettával vèdekezünk, előtte megszakìtással csináltuk, amikor már házasok voltunk, nem volt akadály, ha becsúszik ìgy is (csak akkor lettem terhes, amikor cèlirányosan akartuk, de mindjárt elsőre). Előtte is szedtem az exemnèl a bogyòkat, a gumit a fèrjemmel nem nagyon szeretjük. Sajnos a bogyò befolyással van rám, negatìv èrtelemben. Hangulatingadozások, dühkitörèsek, falási rohamok, fejfájás, kevesebb libidò, hüvelyem sem olyan nedves, mint anno, hiába izgulok fel. Szeretnèk másra váltani már. A spirálon gondolkodom, de az is hormonális, ugye? Milyen opciòk vannak mèg? Szeretnèm, ha a szervezetem kitisztulna vègre. Kistestvèrt is akarunk majd, de jelenleg mèg nem, de ha becsúszna sem dőlök a kardomba azèrt, de na, valami mòdszer kène. Mit javasolnátok?
2023. febr. 3. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Kottesse el magát a párod. Ha szeretnetek tesot, előtte meg visszaforditjatok a műtétet. Külföldön sokan csináljak így.
2023. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Megszakítás naptármódszerrel kombinálva. Ha mégis becsúszik, megyek abortuszra.
2023. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
57%

1. Elkötni csak külföldön lehet hivatalosan. Idehaza nem olyan egyszerű sajnos. És NEM visszafordítható, ezért előtte ajánlott eltenni pár patront.


Kérdező: pesszárium + spermaölő gél/hab, injekció, női koton,

2023. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
57%
2. Te troll vagy, vagy egy pokolian egyszerű nő?
2023. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%

4

Egy pokolian egyszerű nő.

2023. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Csak mellékesen jegyezném meg, hogy az említett tüneteid lehet a tabi nélkül is validak... Ahogy telnek az évek, kialakulhatnak/felerősödhetnek eddig nem felismert hormonális, szénhidrát feldolgozási és anyagcsere zavarok amik ilyesmivel járnak.
2023. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van hormonmentes spirál is.
2023. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha most se lenne gond, ha előbb becsúszna, akkor mi a baj a megszakítással? Azért körültekintő alkalmazással elég jól működik. A balesetek 90%-a nem megfelelő alkalmazásból adódik.
2023. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. 6-os: terhesen cukros voltam, pedig vèkony alkat is vagyok, sportosabb, de most falási rohamaim vannak, èdessègeket kìvántam, pedig sosem voltam èdesszájú. Állìtòlag nagy a rizikòja az IR-nek, nem tudom. Èrdemes volna lőni egy labort is a háziorvosomnál? Hormon panel? Ha rendben van minden, indokolt a váltás, nem? Igazábòl a megszakìtással sincs különösebb bajom. Amìg csináltuk, sosem volt baleset. A hormonmentes spirálnak utána nèzek, köszi.
2023. febr. 3. 23:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd okoskodni nem akarok, én IR-es vagyok + pm. alulműködés, és vannak a brutál hangulatingadozások, kaja"függőség", sóvárgás, ingerültség, hát a libidó... sose volt az egekben. Megfelelő életmód, egészséges étkezés, edzés, relaxálás, elég alvás + ha kell, gyógyszer elég rendesen tudja kezelni ezt, ha tényleg rendesen csinálja az ember. Csak így elsőre nekem nem érthető, miért a gyógyszer az elsődleges gyanúsított. Ahogy idősödik az ember, változik a teste, nagyon nem fog úgy működni, mint 10 - 5 -3 éve. Szóval szerintem ha érdekel az egészséged, érdemes utána menni. (Ja és SZTK-s dokik, meg "referencia értékek" a vérvételen sokkal light-osabban tudnak értékelni 1-1 cukorterhelést, pm. hormonokat, (és háziorvos sok mindent nem is tud kiírni) amit mondjuk egy magán doki a tünetekkel jobb esetben felfog, hogy nincs minden rendben...)
2023. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!