Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes(ebb) megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes(ebb) megoldás? Mit javasolnátok azért, hogy a párommal vissza tudjanak jönni az intim pillanatok és a romantikus érzések? Esetleg ezeket már nem lehet helyre hozni?

Figyelt kérdés

Van egy menyasszonyom 4 éve (2 éve kértem meg a kezét), akivel már egy ideje azt érzem, hogy nem passzolunk. Van egy olyan barátnője, aki tudja, hogy nem kedvelem, ő sem engem. Párom is tudja mindezt. És úgy érzem, sokszor csak a bosszantás és a szereplés miatt van önsajnáltatás a részéről, párom részéről pedig azért, mert fontosabbnak tartja az ő érzéseit. Azt is észre vettem, hogy párom családja, rokonai, barátai fontosabbak, mint az enyém. Az ő programja fontosabb, mint az enyém. Nagyon régen volt szex, nem is kívánom már. Annyi pozitív dolgot tudok mellette mondani, hogy szeretem és nagyon fontos nekem.

Pár éve van egy lány barátom és úgy érzem, talán elkezdhettem iránta többet érezni. Várom, hogy tudjunk beszélni, hogy tudjunk találkozni, hogy szervezzünk valamit együtt.



2022. nov. 14. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

4 éve a mennyasszonyod, 2 éve kérted meg a kezét? Most ezt nem értem

4 éve dekkol melletted a "mennyasszony" státuszban?


lol

2022. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor már teljesen felesleges, 4 év még nem egy olyan hosszú kapcsolat, hogy idáig kellene jutni. Nem vagytok házasok, gyerekek még gondolatban sincsenek, ti meg már rég elhidegültetek egymástól.

Először is üljetek le beszélgetni, már az is furcsa, hogy az, hogy nem szexeltek nem merült fel, mint probléma forrás, és hogy az ő barátnőjéről többet írtál, mint a kapcsolatotokról.

Meg lehet próbálni közösen javítani, én nem írnék semmit, hogy hogyan mert 0 információval lehetetlen, nem írtál arról, hogy együtt éltek -e, egyáltalán hogy kerül a barátnő képbe, nem is kell vele találkoznod, és mi a baj a programok elosztásával. Az az érzésem nagyon fiatalok vagytok, korai volt az az eljegyzés.

2022. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
28 évesek vagyok, párom 27 éves. Együtt élünk kettesben. És a barátnője úgy jön a képbe, hogy amikor beszélhetnénk komolyabb hangvételben (mostanában kevés szabadidőm van a dupla műszak miatti beosztásom miatt), akkor együtt elmennek valami programra vagy beszélgetnek. És tudja, hogy zavar, ha akkor beszélnek, ha itthon vagyok, de munkában (egy helyen dolgoznak és egy műszakban vannak) is folyamatosan beszélgetnek. Lehet, sőt nagy eséllyel ezt a részt inkább én fújom fel. De ha fordítva lenne, akkor én azonnal szakítsam meg az adott baráti kapcsolatomat.
2022. nov. 14. 21:09
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Mondd ki a végét, és szaladj a barinő csajszidhoz!
2022. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as Lehet, hogy pont azért teszi, mert menekül, nyilván ő is tudja, hogy baj van, de lehet azt gondolja, ezzel odázza a dolgot. Kénytelen leszel sarokba szorítani, és kikényszeríteni egy őszinte beszélgetést.
2022. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!