Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem leszek terhes? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem leszek terhes? Vagy túl pánikolom a dolgot?

Figyelt kérdés
Évek óta Jangee fogamzásgátlót szedek fájdalmas menstruáció miatt. Viszont szexuális életem az nemigazan volt, csak nagyon ritkán. Most olyannal voltam aki szintén olyan tapasztalatlan mint én. Szedem a tablettát és gumival is vedekeztunk semmi okom nem lenne aggodalomra mégis remegek az idegtol hogy nem e terhes lettem kérlek nyugtassatok meg jogy így nincs rá esély
2023. febr. 6. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tabi+gumi ha ezek mellettsz remegsz az idegtől akkor nem tudom, ne szexelj. Akkor tuti nem leszel terhes
2023. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Védekeztek, fogamzásgátlót is szedsz már évek óta. Így hogyan lennél terhes? 1-essel kell egyetértenem.
2023. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szeded a tabit és gumit is húzott a srác akkor semmi esélye. Nyugodj meg.
2023. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Terhességnek mindig meg van az esélye, nem lennék a helyedbe, leszbikus vagyok úgyhogy halisten ezen nem kell görcsölnöm. Szerintem am kicsi az eselye max picit késik, egyikunk sem tudja neked garantálni hogy nem vagy terhes, de szerintem ilyem szakaszbe még egy nőgyógyász se tud 100%-ot mondani de ha ennyire aggodsz keress fel egy dokit.
2023. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mem nagyon van tapasztalatom ezekben a dolgokban 17 éves vagyok nagyon bekepzelrm most magamnak hogy valami baj lesz
2023. febr. 6. 16:41
 6/9 VatikánTudó válasza:
0%
Minrk szedtél tablettát 17 évesen, ha nem is szexelsz,csak néha. Nem elég akkor a gumi?
2023. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Írta hogy fájdalmas menstruáció miatt szedi.

2023. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezek után terhes leszel, akkor tuti lesz még pár hivatalos ünnepnap a naptárban.
2023. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Menj el pszichológushoz. Komolyan. Így sose fogod élvezni a szexet.
2023. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!