Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ateisták miért nem olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ateisták miért nem olyanok mint a mély hívő katolikusok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a mélyen vallásosak csak házasság után szexelnek,óvszer és tabletta nélkül, és erősen megvetik az abortuszt. Ezt miért nem csinálják az ateisták?

2023. febr. 7. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Miért tennék? 😂😂😂 ha neked így szép az élet, akkor hajrá, de én nem gondolom a szexualitást bűnnek, vagy tabunak. Az egészség emberi élet része, és az orvoslásnak és a tudománynak hála meg is vannak a módok, hogy ezt biztonságosan megtehessük. Én élni jöttem, nem abszurd és sanyargató szabályok között élni rettegésből.
2023. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A vallásos muszlimok nem esznek disznóhúst és nem isznak alkoholt. A katolikusok miért nem követik a példájukat?
2023. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem vagyunk valláskárosult hülyék akik egy kitalált, képzeletbeli istenségben hisznek. A védekezés nélküli szex pedig felelőtlenség. Mivel nem akarunk soha gyereket, ezért valahogy meg kell akadályozni, hogy teherbe essek, mert bàr semmi bajom az abortusszal,azért attól még nem óhajtok mindig oda járkálni. Kellemetlen, és Drága mulatság lenne.
2023. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4%
Mert az ateista világ életében nem gondolkodott el saját létezése értelmén és beteges homályban mozogva, világát se tudja... Veszélyes emberek - bár amíg nem fossa össze magát mert beüt a baj, csak addig ateista. Aztán ha "zuhanó repülőbe" kerül az élete akkor majd nem tudja a szerencsétlenje, mihez kapjon... Newton, Eisntein, Pascal, stb. majdnem minden nagy tudós mélyen hÍvő volt...
2023. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

kedves agyhalott #14-es: tökéletes esszenciális példája vagy a vallásos elborultak kiírthatatlanul mélyre gyökeredző ostobaságának. :D


Amikor a tévében mutogatták az agyhalottakat amikor kb egy hete itt járt ez az ájtatospedofil, hangosan röhögtem az ostobákon akik nyilatkoztak hogy nemtudomhonnan jöttek, meg érzik az átszellemülést.. jéézusom, közben mélyen valahol a tudatomban szomorú voltam hogy ennyi rengeteg ilyen végtelenül buta egybites statiszta kallódik a világban még most is.

2023. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
Einstein speciel egyáltalán nem volt hívő, hiába terjednek évtizede ilyen hitelesnek eladni próbált sztorik. Hawking sem. A régieknek meg egyszerűen nem volt merszük bármi mást mondani, mert a blaszfémia még 100 éve is létező büntetőjogi kategória volt, József Attila is fogházat kapott emiatt.
2023. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!