Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül szeretnénk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szeretnénk. pharmatex vélemények? mennyire jó fogamzásgátló? valami ami nektek jól használ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem túl megbizható, inkább hanyagolnám.
2023. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem megbízható
2023. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Pesszáriummal megbízható maximum, ha nagyon körültekintően alkalmazod, de olyan körülményes, hogy óriási a hibafaktor

2023. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A spermicid krémek, zselék kiegészítő fogamzásgátlásra alkalmasak, önállóan használva elég magas a teherbeesés kockázata.
2023. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyesmi nem megbízható.
2023. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen jó ha betartod az utasításokat rendesen. Évekig használtam pharmatexet. Csak akkor lettem terhes amikor nem védekeztünk. Akkor viszont elsőre.
2023. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

A coca kolánál nincs jobb!

100% - os!

Nem előtte, nem utána, nem alatta - hanem helyette!

2023. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Mi sokat hasznaltuk es sose lett baj. Viszont amikor nem hasznaltuk egybol terhes lettem
2023. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
A Pharmatex kiegészítésnek jó óvszer vagy pesszárium mellé, de magában nem elég hatékony. Ha rendes beleélvezőset akartok játszani, akkor fogamzásgátló tabletta vagy hüvelygyűrű.
2023. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy itt a válaszolók közül eddig ki használta, de szerintem senki sem.

Évekig használtam, használok most is Pharmatex hüvelykúpot, sosem lett kihúzva, és nem estem teherbe. Nyilván használati utasítás szerint kell használni, szex előtt felhelyezni (nem félidőben pl), és minden új menet előtt újat.

1% esély pedig MINDEN módszer mellett van teherbeesésre, óvszer és tabletta mellett is.

2023. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!