Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti mikor kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor kezdtetek tablettát szedni?

Figyelt kérdés
Megbeszéltétek a szüleitekkel?

2023. febr. 13. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én most kezdtem el szedni 3 hónapja, 18 éves vagyok és nem, nem beszéltem meg a szüleimmel :/ tudom nem a legjobb dolog de anyukám úgysem engedte volna meg.
2023. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Igen, megbeszéltem mivel még csak 14 voltam.

Nagyon fájt a menstruáció, emiatt kezdtem bele.

10 kilót híztam,

3-4 év után váltottam. Még 20 kilót híztam és ezeket mind egyszerre.

Most leálltam vele és lelkileg sokkal jobban vagyok. Bár azóta sem jött meg a mensim (már lassan fél éve). Nem, nem szexelek, nem lehetek terhes

2023. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
20 évesen, aztán egy év múlva abbahagytam a sok mellékhatás miatt
2023. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
17 évesen. Korábban is fel akarták írni, kb 14 évesen, mert nagyon durva menstruációs tüneteim voltak. Napokig csak feküdtem és sírtam a görcsöktől, de előtte és utána is rosszul voltam. Erős fájdalomcsillapítókon éltem, de nem használtak. Akkor megbeszéltem, nyilván engedték volna, láttak havonta kikészülni. Csak én féltem a tabitól, mert egyáltalán nem voltam tájékozott. Aztán 17 évesen már nem bírtam tovább, ráadásul párkapcsolatom is lett, így elmentem egy alapos, normális kivizsgálásra egy jóhírű nőgyógyászhoz, hát életem legjobb döntése volt. Nem beszéltem meg rajta semmit, 17 évesen tudtam egyedül dönteni. Mintha elvágták volna a szenvedéseim, most már teljesen hétköznapi fájdalomcsillapítókkal elvagyok. Nem kell démonizálni a fogamzásgátlót, hanem tájékozódni kell, jó orvost választani, figyelni a testünkre, és eljárni a kontrollokra. Tény, nem mindnekinek való a tabi. De sokan rohadtul nincsenek tisztában a saját testükkel, és egy rossz tapasztalatból méregnek kategorizálják. A kockázatokat ismerem, vállalom. A fájdalomcsillapítoknak a kockázatai sem jobbak, sőt. Nem híztam, a libidóm elég magas, nincs semmi bajom jelenleg, így közel 10 év után sem. Ilyen is van.
2023. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
19 évesen,magamtól,mikor elkezdtem komolyabban pasizni. Nem tudtak róla.
2023. febr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

2,3,4 nem bántátok meg?


4 - Nem gondolkodtál növényi megoldásban?

2023. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
De gondolkoztam 6os. Mindent kipróbáltam amit lehetett, gyógyteákat, mindenféle technikát amit csak találtam. Semmit sem értek (4es vagyok).
2023. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tudok valamit segíteni.
2023. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

24 évesen. Nem beszéltem meg, semmi közük hozzá, magánügy. De 3 hétre rá abba is hagytam a mellékhatások miatt. A párommal megoldottuk/megoldjuk máshogy a védekezést.

37/N

2023. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
1. Miért? Anyád azt akarja hogy 18 évesen teherbe ess/ abortuszra járkálj vagy szülj?
2023. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!