Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti mikor kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor kezdtetek tablettát szedni?

Figyelt kérdés
Megbeszéltétek a szüleitekkel?

2023. febr. 13. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8. Köszi a lepontozást. Nem tudom mi rosszat írtam..



10. Nem csak a tabletta létezik! Sok esetben nem megoldás, lásd a fentebbi hozzászólásokat..

2023. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

10es

Nem! ANYÁ(D)M egyáltalán nem akarja azt, hogy szüljek vagy abortuszra járjak! Úgy gondolom, hogy valamilyen szinten meglehet érteni őt is hisz félt engem a mellékhatásoktól.

(és ahogy előttem is írták, van más módja a védekezésnek de én ezt választottam)

2023. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
12. Te tested, te döntésed. Majd ha megbánod, olvasd el amiket mások írtak. Nem akarlak lebeszélni, de a tabletta egy felszínes megoldás..
2023. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam amit itt írtak a többiek, olyan veszett rossz tapasztalatokat azért nem látok...
2023. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

14. Érdemes több posztot elolvasni, online tájékozódni. A hízás csak egy probléma a sok közül, de felborul a hormon háztartás. En sosem szedtem tanít, mégsem oké a hormonom így sem. Mondjuk én vitamint szedek rá, eddig tökéletes, az ösztrogénem is csökkent. Ezért írtam 6-nak hogy szívesen segítek, de aki nem akarja, arra nem erőltetem magam.


Én inkább a sprirált ajánlom. Ugyanannyi mint egy évre a tabim talán másfélszer annyi, de attól is függ mit szedsz.


Ugyan gyakrabban kell orvoshoz járni, de nem annyira veszélyes mint a tabletta. :)


Ha szeretnél gyereket, azért gondold át. :)

2023. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki spirál mellett lett terhes, viszont azt is tudom, hogy a tabletta se nyújt 100%os védelmet mivel az mellett is estek már teherbe.
2023. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16. Ez teljesen hormonszint függő. Nekem őszintén szólva tabletta nélkül sem sikerült, de nem is szeretnék.. 🥲


Ennyiben jó a PCOS xD

2023. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

22 évesen kezdtem. Azóta is szedem. Mellékhatás nincs egyelőre.

28N

2023. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!