Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki x èv után abbahagyta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki x èv után abbahagyta a bogyò szedèsèt, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Vasárnap òta nem kezdtem el a következő levelet, megelègeltem az állandò mellfájdalmat, a testem full úgy viselkedett, mint ako terhes. Falási rohamok, hangulatingadozás, mellfájdalom, libidò a bèka segge alatt stb. Na szòval úgy döntöttem elèg, csak szèpen tisztuljon ki a szervezetem, ha becsúszik a tesò sem baj. Eddig azt tapasztaltam, hogy kipattogott nagyon a szám körül, illetve görcsölgetek, fájogat az alhasam, petefèszkemnèl furi, nyugodtabb a közèrzetem. Lehetsèges, hogy máris peteèrèsem lenne?
2023. márc. 31. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
1 évig szedtem és szerencsére semmi nem volt utána. Ugyanúgy megjott, és azóta is megvan rendesen, nem is híztam és nem is fogytam. De ez szerintem a Jobbik és szerencsésebb eset. Én azert hagytam abba mert már nem voltam szexuális kapcsolatban és migreneket okozott (amik azóta is megvannak)
2023. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 ev utan hagytam abba fel evre, fel ev utan jott meg nagy nehezen az azota szedem is ujra.


31N

2023. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is gyakran fájt a fejem...Ma az együttlètnèl èrzèkeny volt a mèhszájam, nedvesebb is voltam, petefèszkemnèl diszkomfort volt utána, a libidòm nagyobb. Egyelőre ennyit tapasztalok, kìváncsi leszek mikor fog megjönni... :)
2023. ápr. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!