Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 hónapnyi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapnyi fogamzásgátló szedés utáni köztes barnázás, egészen amíg megjönne?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy nem hat valaki arra válaszoljon nekem, hogy attól hogy barnázom hat e egyáltalán?
2008. dec. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
párral előrébb hasonlót kérdeztem,olvasdd el!
2008. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy hat, vagyis mar nem ugy, ahogy kellene. A barnazas annak a jele, hogy tul alacsony a hormontartalma. Azt javaslom, mihelyt tudsz, menj el a dokidhoz, hogy masat kapj es addig maskent is vedekezz, ha nem akarsz terhes lenni.
2008. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt nem értem,nem hinném hogy lenne annak jele hogy nem hatna...mert mikor valaki az első pár hónapban vérzik tőle,akkor se azért mert nem hat..de ha így van kérlek magyarázd meg honnan gondolod...
2008. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a masodik vagyok, az elso 3 honapban a szervezetnek hozza kell szokni a gyogyszerhez, ezert jelentkezhet koztes verzes, ha ez a verzes a 3 ho utan is megvan, akkor az nem normalis es onnan gondolom, hogy egy ismerosom igy lett terhes, mert barnazott, nem volt ideje orvoshoz fordulni es mire odaert, mar a doki terhesseget allapitott meg nala. Akarmelyik orvos el tudja neked magyarazni.
2008. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én most tartok a negyedik hónapnál,rendesen volt menszeszem,egy hete és barnázok és vérezgetek,és szexeltünk a barátommal ma reggel,ezek szerint én is terhes vagyook?mivel ünnep volt így no orvos..
2008. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aaaaaaaa, nem mondta senki hogy a kerdezo terhes vagy te vagy terhes. Azt mondtam, a barnazas annak a jele is LEHET, hogy nem hat teljesen. Emellett lehet masnak is a jele,de errol inkabb az orvosodat kerdezd, ennyi.
2008. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, elolvastam azt is amire az első válaszoló utalt

de ezzel csak mégjobban összekavarodtam, mert van aki azt írja attól még hat van aki azt hogy csak a barnázás van és semmi kül csak hormonzavra????

Most akkor melyk igaz, ezt tényleg jó lenne tudni, mert a nődokim azt mondja hogy hat továbbra is de félek hogy mi van ha nem?Sajnos mindenkivel előfordulhat ez, ezért is lenne hasznos erre pontos választ kapni, mert már ha szedem és fizetek érte, meg a dokiért is akkor ne hogy már terhes legyek!!Akkor végem van az tuti!!

2008. dec. 29. 06:20
 8/11 A kérdező kommentje:
De tényleg köszi a válaszokat! Csak nagyon parázom sajnos!!:(
2008. dec. 29. 06:22
 9/11 A kérdező kommentje:

Na meg akkor mi a jele ha nem hat?Mármint a teherbeesés címszó alatt is volt hasonló kérdés és ott is írta valaki hogy attól még hat!De ha valaki hasonló helyzetben van akkor írja már meg mit mondott az ő dokija!!

Kérem szépen!!

2008. dec. 29. 06:24
 10/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha már végképp nem tudsz utána járni akkor inkább várd meg amíg elmúlik a barnázgatás lehet hogy most csak ebbe a hónapba lesz ha megjön és utána se múlik el akkor menj el megint az orvoshoz!! De ha az orvos azt mondta hogy így is használ a tabletta akkor nem tudom de én azért adnék a szavára hisz ő mégiscsak orvos! de én a helyedbe használnék kiegészítő védekezést ha bizonytalan vagy :) de mondjuk az tény hogy valami történt hisz valaki 10 hónap után nem kezd el csak úgy barnázgatni lehet hogy tablettát kell majd cserélned !! Remélem tudtam segíteni :)
2008. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!