Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellet barnázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellet barnázás mensi után. Normális?

Figyelt kérdés
2?5 éve szedek Yadine-t. Néha, különösen az elmúlt pár hónapba előfordult, hogy kb a ciklus közepén 2-3 napig barnázgattam, de elmúlt utána. Megvonásos hétfőn kezdődik, csütörtökre vége, péntek kis barnázás, aztán annyi. Most viszont már csütörtök van, szóval majd egy hete, hogy vége a mensinek és még mindig barnázok. hétfőn együtt voltunk a párommal, akkor hétfő-kedd nem volt, szerda estére megint elkezdte. Mi a fene lehet ez? Lehet valami bajom? vagy a bogyó nem jó már? védettség azért megvan gy is?
2011. júl. 21. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a barnázás? herka?
2011. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hüéye válaszokkal kíméljetek. Aki érti miről van szó az tudja. Nem baromságért irok, nem kell rá barom válasz se
2011. júl. 21. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

A védettség megvan, de tényleg elég bénám fogalmazol.

Közti vérzésnek hívják, számolj be róla a nőgyógyásznak.

A védettség megvan, de lehet, hogy később nehezebb lesz teherbe esni, mert lerakódik.

2011. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közti nem lehet, mert vége lett a mensimnek pénteken, szombat vasárnap volt ez a barna színű valami, hétfőtől szerda estig nem, és azóta meg megint. Ha hó közbe lenne, köztinek hívnám, de igy nem tudok rá jobb szót ennél. Csak aggódtam, mert sose volt még ilyen, péntekre teljesen el szokott múlni, most meg már lassan egy hete van ez az izé. Gyenge lehet akkor a gyógyszer? Az a baj, hogy szept. elején megyünk nászútra, és pont beleesne a mensi, ezért tolni akartam rajta. Ez eleve belekavar a hormonokba és ha még váltanék is bogyót előtte, az nem hinném hogy tul egészséges lenne. De ha nem jo a bogyó, akkor meg nem lenne szabad húzni ezzel hónapokig :S
2011. júl. 21. 19:14
 5/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez a gondom, mint neked, csak hüvelygyűrű mellett. És nekem meg általában minden nap jön :S
2011. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És te voltál vele dokinál? Mit mondott, mért lehet ez? Nem értem, eddig sose csinált ilyet :S Pedig nagyon meg voltam elégedve eddig ezzel a tablettával, de így lehet kénytelen leszek váltani :-(
2011. júl. 23. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

A nővéremnek harmonet mellett előfordult többnapos táncbemutatója, és hogy eltolja a vérzését, nem tartott szünetet. Nappal miden száraz volt, estére vérzett kicsit.

Így már érthető a dolog, ha nem jól szeded a tablettát, persze hogy baj lesz..

Ez nem az a régi fajta szer, amit a nagyanyáink szedtek, ami akkora, mint a lórúgás, a tablettát a te hormonháztartásodhoz állítják be, így hiába szeded tovább, a szervezetedet nem tudod igazán becsapni.

2011. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem voltam dokinál, de most tettem fel épp a 2. gyűrűt és most nem tapasztalom már azt.
2011. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!