Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok vagy nem? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

tegnapelőtt maszturbáltam és azzal mivel csináltam volt rajta ijen fehér váladék az léehet sperma vagypedig az én vaginámból jött ki?!

félek hogy terhes vagyok.

segítsetek.köszönöm


2010. okt. 8. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező haaz elmult napokban vagy hetekben nem voltam férfival vélhetőleg nem lehetsz terhes ! Belőled jött ki bár hagyd kérdezem meg milyen alapozos tubusal csinálni?
2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hu elnézést vagyis nem voltál!DDD
2010. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
van női sperma is, kedves valamelyik válaszoló?
2010. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A női sperma az vmi olyan, amit az ufók által génmanipulált nők termelnek XD


kedves kérdező, ha felizgulsz a hüvelyed váladékot termel, ez normális, ha úgy érzed más szine volt mint általában előfordulhat, h nem mindeféle tubussal, hanem az ujjaddal vagy vibrivel kéne önkielégítést végezned, ugyanis a gombásodás ezek tisztántartásával elkerülhető...

soha nem jutna eszembe bmilyen flakont vagy hasonlót feldugni, fúúj mán, nem hallottál a bacikról meg a higiéniáról meg egyebekről? hány éves vagy?

2010. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


elégh jó volt alapozos tubussal csinálni:DD

2010. okt. 10. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!