Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabi után mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Páromról aktus közben lacsúszott az óvszer amit nem vettünk észre közben, így az aktus végén megtörtént a baj. Körülbelül 10 órával utána bevettem az escapelle nevű tablettát( az orvos a telefonba, mondta is, hogy bőven jó időben vagyok) valamint az aktus a menstruációm előtti napon történt amikor elég alacsony a termékenység. Szerintetek lehetek így terhes? Az a baj, hogy nagyon rá parázok az egészre. Sosem történt még ilyen. Köszönöm a rendes válaszokat!

2023. ápr. 22. 01:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjött, 5 napot késett. Remélem ez már jót jelent.
2023. ápr. 29. 00:22
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rendben lesz :) maximum egy tesztet csinálj a biztonság kedvéért. Szorítottam nagyon :) 4es vagyok.
2023. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De cuki vagy!😘
2023. ápr. 29. 13:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Örülök neked.🥰

Nekem ma rózsaszín folyásom van, mindig így kezdődik a menstruációm, ezt biztató jelnek veszem. 🙏

2023. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!