Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességről lehet szó?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességről lehet szó? (többi lent)

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A menstruációm általában mindig 28napos. Legutoljára április 6-án jött meg, aztán április . 12-én múlott el. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük és hiba még sosem volt rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől . Ebben a hónapban a párommal Április 13.-1x, Április 18. - 2x, Április 24. 1x, Április 30.-1x voltunk együtt. Az összes alkalomkor elment, de nem bennem, hanem amikor érezte kivette óvszerestől. De történt olyan, hogy a nemiszervét hozzá dörzsölte az enyémhez óvszer nélkül és análoztunk is óvszer nélkül , de nem ment el egyszer sem bennem, ez alapján lehet szó a terhességről? Nem feszül a mellem, pedig amikor megkell jönni már 1 héttel ezelőtt érzem és pár pattanás kijön rajtam, de most semmi . Parázok, hogy baba van a dologban,ahogy semmi előjel . Tegnap kellett volna megjönni, de nem jött. Még nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk. Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat.

2023. máj. 5. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszt?
2023. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még az utolsó együttlét óta nem telt el annyi nap, azért nem csináltam.
2023. máj. 5. 08:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó együttléttől kell számolni. Ha elmarad a mensi a várt napon, már kimutatja. De ha biztosra akarsz menni, várj még pár napot, hátha csak késik.
2023. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még várok pár napot és biztosra megyek.
2023. máj. 5. 08:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A Biosynex-nek van olyan tesztje ami aktus utáni 8. napon már használható. 2500 körül árulják.


A rendelkezésre álló információk alapján kimondottan valószínűtlen, hogy terhes vagy.



A hős

2023. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor veszek olyat.
2023. máj. 5. 09:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg..
2023. máj. 5. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor mondom mi hogy jártunk. Megvettem tegnap előtt a tesztet, mert lakotársnak se a cicije nem feszült, se semmi. Egyedül egy végtagfájdalom volt, amire mondta ugyan olyan mint mikor menstruál.


Na szóval tegnap előtt este hoztam a tesztet. Tegnap reggel megcsinálta, negatív lett.



Estére megjött neki

2023. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény pasidnak milyen rossz lehet hogy gumiban sem élvezhet telibe hanem ki kell húznia. Guminak ez az egyik lényege hogy benned menjen el.
2023. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!