Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, akik szedtek fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szedtek fogamzásgátló tablettát, a pàrotoknak/partnereteknek engeditek/engedtétek, hogy bennetek menjenek el vagy nem mertek kockáztatni ilyen téren?

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 10:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem engeded akkor minek szeded?
2023. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
22%

NEM!


Egyébként a tabletta nem véd sem a babától sem a fertőzéstől, viszont legalább jól beavatkozik a szervezetedbe!


A fiúk csak azért szeretik szorgalmazni a tablettát, mert az nekik nem kerül semmibe és zokniban egyébként sem szeretnek lábat mosni.


Ne engedd meg!!

2023. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
17%
A "minek szeded?", jó kérdés! MINEK?!
2023. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%

Persze.

4 éves stabil kapcsolatba vagyunk, nem félek a fertőzéstől vagy vírustól.

2023. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
36%

Nem, mert attól még sajnos teherbe lehet esni, mág ha nyilván kisebb eséllyel is.

És azért sem, mert nem szeretem ha belém élvez, nem is érzem, meg kellemetlen hogy utána egy ideig még folyik kifelé.

Csak azért szedem, hogy ha véletlenül mégis elsül, nagyobb eséllyel ne legyek terhes.

2023. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

#2-es akkor vajon mire szedik ha nem véd a teherbeeséstől?

Megfázásra? 🤦

2023. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
9%

6-os:

Szerintem a kettes baromira el van tévedve. A teherbeesés nem könnyű, még tiniként se ha védekeznek...

2023. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%

#6 Azt remélem vágod, hogy az óvszer sokkal nagyobb eséllyel véd a terhességtől, mint a tabi. Lepontozhat bárki, de 2 kattintásba kerül rákeresni, javaslom is ezt a lépést a piros gomb megnyomása után.

A barátnőm például azért kezdett tabit szedni, mert így elmúltak a durva menstruációs görcsei, továbbá beállt a ciklusa és nem, ettől függetlenül nem engedtük el az óvszert. A f**zom se akar apa lenni, úgyhogy a kettőt kombinálva a legjobb.

2023. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
20%
#7-es majdnem egyetértek egyenként a #2-essel csak szerintem ő még valami nagyon fiatal kislány. A fogamzásgátló tabletta pont a teherbeeséstől véd igaz matematikailag nem 100%os pontossággal. De sokkal nagyobb százalékban mint az itt állandóan olvasott "megszakításos" módszer. A fertőzés védelem nem tudom honnan jött neki, azt nem arra találták ki. A többi majdhogynem stimmel. A legtöbb fiú nem szereti az óvszert, sőt használni sem tudja és ezért van az hogy "nem szeretem nem érzek benne semmit". És halkan súgom is hogy a világon sehol máshol nincs ennyi kiszakadt óvszer mint itt a gyakorin. 😅
2023. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

6-os: a gyógyszeripar gazdagítására szedik, meg azért, hogy tönkretegyék, mérgezzék vele az egészségüket...


A 2-es "fiatal kislány" voltam! 😅

2023. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!