Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló váltáskor az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló váltáskor az új szer véd azt első szemtől? (betegtájékoztatóban 1. naptól van)

Figyelt kérdés
Az előző is 1.naptól védett és 1 ciklusig szedtem.hogyan álljak át,h a védettség megmaradjon?
2011. márc. 1. 09:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
El ne hidd!!!jó ha majd 1hét után...
2011. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha a ciklus első napján vetted be akkor igen.
2011. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miről váltasz mire?


Amúgy a nőgyógyász szerint nem létezik olyan tabletta, amiről tejes bizonyossággal meg lehet mondani, hogy az első szemtől véd. 15 nap alatt alakul ki a védettség.

2011. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amit a betegtájékoztatóban írnak. Ha kell szünetet tartani, tarts szünetet, ha nem kell, akkor ne tarts. Így 1. naptól védeni fog. Eddig sem volt peteérésed, ezután sem lesz. Ráadásul a méhnyálkahártyád is el van vékonyodva (a gyógyszer miatt), meg sem tudna tapadni, még ha lenne is megtermékenyült pete.

A betegtájékoztatóra minden sz*rt ráírnak, még azt is, hogy nagyon ritkán márjákod lehet, csak azért, hogy ne perelhesd be őket, hiszen ők szóltak előre. Gondolod, ha nem védene rendesen, azt nem írnák rá?

2011. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

*Amúgy a nőgyógyász szerint nem létezik olyan tabletta,


Helyesbítek: a TE nőgyógyászod szerint nem létezik.

Az enyém többet is ismer, és elég jó szakember...

2011. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 10:10


Hamvas Ferencről hallottál már?

2011. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Hamvas Ferencről hallottál már?"


Nem, tehát nem lehet túl híres.

2011. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

miről váltasz mire?

NEm mindegy.

Ha úgy teszel, ahogy a tájékoztató írja, akkor marad a védettség.

De ha írsz gyógyszernevet, megnézem neked.

Én másfél hónapja váltottam, ment a para rendesen.

Ma voltam éves vizsgálaton, peteérésnek nyoma sincs (14. nap), szóval úgy túnik hat a bogyó

2011. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most dienillet szedek,de még nem tudom,h mire váltsak.sokan ajánlják a yadinet vagy a yasminellet. Ilyenkor mit kell figyelni?mármint a két gyogyszernél
2011. márc. 1. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy orvos, ne te dönts róla, hanem kérdezd meg tőle.

A Yadine és a Yasminell ugyanazokat az anyagokat tartalmazza, csak más arányban.

2011. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!