Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvosom írt fel nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom írt fel nekem gyógyszereket az arcüreg-gyulladásomra, de nem tudom hogy fogamzásgátló mellett használhatom-e ezeket a gyógyszereket. A betegtájékoztatóban külön ki lenne emelve?

Figyelt kérdés
Berodual N inhalációs aeroszolt és Lekoklar XL filmtablettát írt fel. Mit gondoltok? Tudtátok segíteni ebben a kérdésben nekem?
2011. márc. 23. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd elő a fogamzásgátló tájékoztatóját meg a gyógyszerét és olvasd el. A fogamzásgátló tájékoztatóján le van írva mely anyagok csökkentik a hatását, a gyógyszerén meg rajta kell lennie hogy milyen anyagokat tartalmaz, illetve az is rajta szokott lenni, hogy milyen gyógyszerek hatását befolyásolhatja. Hasonlítsd össze.
2011. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem poénból mondják, hogy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...
2011. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a kezelőorvost is, a gyógyszerészt is, de ellentéteset mondtak. Épp azért tettem fel.

Az első válaszolónak köszönöm szépen! :)

De még várok válaszokat :)

2011. márc. 23. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szted ha az orvos és a gyógyszerész sem tud megegyezni, majd pont egy GYK-s, laikus istentudjahonnanszalasztott ember fog helyes választ adni?

Hát bocs, de ez olyan dolog, amivel nem kellene kockáztatni.

És per pill az arcüreggyulladásod fontosabb, mint a fogamzásgátló.

Szóval szedd be szépen, és használjatok kiegészítő védekezést, hogy ne legyen baj.

2011. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!