Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 30 feletti nők! Spirál vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők! Spirál vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nőgyógyászom azt mondta ideje lenne megállapodni elgondolkodni a spirál felhelyezésén. Eddig fogamzásgátló tablettát szedtem, de azt mondta ennek a kor előrehaladtával nagyobb a kockázata, így érdemes lenne váltanom.

A családban, baráti körömben sok embernek volt spirálja, és nem voltak vele elégedettek. Levetették a rengeteg köztes vérzés miatt, van akinek begyulladt, van akinek pedig leesett, gondolom az a nem jó felhelyezés miatt. De a lényeg hogy több rosszat hallottam róla mint jót.

Nektek bevált? Tényleg ennyire durva a köztes vérzés mindig jelen van?



2023. júl. 26. 06:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok, de még mindig fogamzásgátlót szedek hasonló problémák miatt. Nem fogok váltani
2023. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én 32 vagyok. Én sem érzem hogy szívesen váltanék. Ezért is tettem fel a kérdést, hátha van itt sok embernek vele tapasztalata.

Köszönöm szépen a választ

2023. júl. 26. 08:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi lehet nem lesz nagyon hasznos a válaszom de én is pont úgy vagyok vele mint Te hogy annyi rosszat hallottam róla hogy nem szeretném kipróbálni.

Viszont egyik barátnőmnek rézgyöngy van és nagyon elégedett vele, olvass utána esetleg annak😉

35N

2023. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utánanézek.

És hasznos hogy akkor nem csak én vagyok dillemában 😄 köszönöm

2023. júl. 26. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a rézgyöngyöt ajánlották és hamarosan fel is tetetem, az első vizsgálaton már túl vagyok.
2023. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy idő után ha úgy alakul, egy update-et kérnénk. Szerintem hasznos lehet mindenkinek.
2023. júl. 26. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm azt mesélte hogy a felhelyezés volt kicsit kellemetlen de azóta semmi problémája vele.

Bár arról is olvastam olyat hogy lehet érezni a végét esetleg szex közben...

2023. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: lehet rövidebbre vágatni, én eleve úgy fogom kérni, mert a párom bizonyos pózokban eléri a méhszájamat és nagyon érzékeny a makkja.
2023. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok, iden marciusban lett cserelve a spirálom. Az előző egy Gold Lily mini volt, az 8 évig volt fenn. Az első fél évben bővebb volt a vérzésem, aztan visszaállt. Köztes vérzésem sosem volt.

A mostani spirál egy T-Gold normál. Ezzel nem lett bővebb a vérzésem, sőt, inkabb még kevesebb is, mint korabban.

Mindket spiral hormonmentes.

Szoval nekem annyira pozitiv a tapasztalatom, hogy en meg gyogyszerre nem valtanek soha. Imádom, hogy nem kell a tabletta bevételére figyelni, nem tömöm magam hormonnal, nem befolyásolja a hatásosságot a hányás, hasmenés, antibiotikum...

2023. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 akkor neked ugyan olyan normális menstruációd van mint előtte is volt? Nem érzel soha miatta kellemetlenséget? Esetleg szex közben?
2023. júl. 26. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!