Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az utolsó szem fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utolsó szem fogamzásgátlót este 7óra körül vettem be, 22óra körül pedig hánytam, pótoltam majd azt is kihánytam és másnap reggel újra pótoltam, majd 7napos szünet következett plusz 7nap kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Biztonságos volt így? Védett a tabi?


3 hónapja történt amúgy az este csak néha még félek. Ha teherbe estem volna már tudnám igaz?


Bocsánat ha idióta kérdés csak izgulós vagyok nagyon és még nem állunk készen egy gyerekre.



2023. szept. 21. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy az legyél
2023. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. szept. 21. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
a 7orakkor bevett tabi es hanyas kozott eltelt 5ora, az alatt boven bent maradt es felszivodott
2023. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!