Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 éve szedtem egy fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szedtem egy fogamzásgátlót(dienielle). Elkezdhetem újra ugyanazt?

Figyelt kérdés
Miután szakítottunk akkori exemmel abba is hagytam a bogyó szedését, de most újra el szeretném kezdeni, kiválthatom ugyanazt vagy újra el kellene mennem nőgyógyászhoz?
2023. okt. 16. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Újra dokihoz kell menned, vizsgáljon meg mi a helyzet, változhatott bármi.

Fő a biztonság

2023. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
sose szedjen a barátnőm gyógyszert... megszakítással szexelek 6 éve sose volt gyerek. A gógyszer rohadt káros de te tudod akarod-e mérgezni magadat
2023. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Jah, inkább játszon orosztulettet, a születendő gyermeket meg majd te felneveled, kedves 2-es, igaz?
2023. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell rulett ki kell húzni, vagy gumi.


Inkább legyen terhes mint hogy szétbass*a a szervezetét aztán lehet lombikra járni mint sok ismerősöm akiknek tönkre ment a ciklusa a gyógyszertől. Rohadt egészséges, pedig pasi vagyok de nekem nem ér annyit megtölteni a nőt mint hogy a szerelmemtől ne lehessen gyermekem.

2023. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kihuzod, ha nem, az akkor is az. Az, ha te vagy bárki felelőtlen, az ő dolga. Attól még nem kell másnak ajánlani a megszakításost, mert a gyereket nem te neveled fel helyette, ha becsusszan. Márpedig se te, se más nem fogja garantálni, hogy tuti nem lesz baj. Aztán egy abortusz is marha vidám egy nőnek, tényleg..


A gumi más tészta. Ha a gyógyszer nem kell, akkor gumi. De fent nem ez hangzott el..

2023. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!