Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam orvosnál fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam orvosnál fogamzásgátló miatt és vettek vért viszont nem várták meg az eredményt..és a vérnyomásomat se mérték meg..pedig tudtommal megkellett volna.. Így írta fel nekem már ki is váltottam..lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Dienorettet írt fel..viszont így azt sem tudom hajlamos vagyok e a trombózisra vagy nem..félek így elkezdeni..de nem én vagyok az egyetlen akinek így írt fel az orvos..hallottam miután utánam bement egy velem egykorú lány és neki is csakúgy felírt egyet..lehet vettek vért tőle is viszont az eredmènyt nem várták meg nála se mert összefutottam vele a patikában is és ő is a fogamzásgátlóját váltotta ki...
2023. okt. 26. 18:41
 2/7 A kérdező kommentje:

És mivel most először fogok csak szedni azt sem tudom milyen ez a gyógyszer

Szed valaki ilyet közületek? Ha igen mik a tapasztalatok?

2023. okt. 26. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz.
2023. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz :)

Corenelle fogamzásgátlót szedek 9 éve. Az első kislányom születése után 3hónappal volt petefészek mütétem és azután irta fel úgy az orvosom hogy semmilyen vérvételt nem csináltatott. Azóta se volt semmi problémám miatta.

2023. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szokták megvárni a vérvétel eredményét általában. Ha valami durva rendellenességre mutat, akkor visszahívnak, és mást ír, vagy mond alternatívát.

Tőlem egyébként nem is vettek vért anno, csak kikérdezte a kórtörténetemet és ennyi.

2023. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, hogy itt kérdezed, nem pedig az orvost.

Az itteni fórumlakók sokkal jobban tudják, mert nem fecséreltek 6 évet az oevosi egyetemre, 3 évet rezidenskedésre meg utána sok évet a szakorvosira.

2023. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már felhívtam azóta az orvost beszéltem vele..nemsokár el is kezdem szedni..

Köszi szépen a kedves és gyors választ mindenkinek..❤️

2023. okt. 30. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!