Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb. 2 hónapja abbahagytam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. 2 hónapja abbahagytam a Yasminelle tabletta szedését, azóta nem menstruáltam. Lehetek így is terhes védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolom igen. Egyszer már abbahagytam korábban, akkor is hónapokig nem jött meg, de akkor nem éltem egyáltalán szexuális életet. Olvastam, hogy fél évig “normális”, ha késik. Szeretném viszont újra elkezdeni a bogyót, de ahhoz meg kéne várni, hogy újra megjöjjön ugye. Így is lehetek terhes pl. megszakítással, hogy jelenleg nem menstruálok hónapok óta?
nov. 5. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért hagyod abba időszakosan?

Amúgy lehetsz terhes. Nem szeded, nincs ami védjen,

nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szedsz semmit, így ha más védekezés sem volt, lehetsz terhes persze. Amúgy én se értem miért hagyod abba majd kezded újra.
nov. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így fogod szétcseszni a hormonrendszered, hogy hol szeded hónapokig, hol nem.

Igen, lehetsz terhes, a peteérés van hamarabb, ha nem esel teherbe akkor jön a menstruáció. Így, hogy össze vissza szedegeted nem lehet megmondani, hogy most lesz ovud, vagy 2 hét múlva.

nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat ugy nez ki, lesz valaki az eletemben es amiatt szeretnem ujra. Egyebkent nagyon koszi a valaszokat! :) mentek a zold kezek.
nov. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!