Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írassak fel ezután esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írassak fel ezután esemény utáni, vagy csak nagyon parázok?

Figyelt kérdés

Ma a naptár szerint elvileg pont az ovuláció napján voltunk együtt a párommal. Gumit használunk jó ideje. Most is így tettük. Bele is ment minden, nem szakadt szét. Én voltam felül így attól tartok, hogy mivan ha alul épp annyi kifolyt, hogy baba legyen?

Nem tudom mit tegyek

Volt akinek ilyen miatt lett baba?



2023. nov. 18. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem szakadt ki, minek?

Figyu amugy megertelek, mert en is parazok a terhessegtol, Nagyon. Nekem mensi alatt maradt bennem az ovszer, nem ment el a partnerem, megis bevettem esemenyutanit. Ra egy honapra, kiszakadt, de akkkor mar nem vehettem be ujat (ott se ment el a partnerem) imadkoztam, es vegul nem lett baj, megjott minden rendesen. Ha tenyleg nem szakadt ki meg semmi para nem tortent halal felesleges. Ha baleset van, akkor ott kell merlegelni es bevenni de igy hulyeseg

2023. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát tegnap kellett volna megjönnie. :/ sajnos én vagyok a 0,05%, szerintem már nem is fog. Nem érzem.
nov. 30. 12:03
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ideg miatt is csúszhat, hogy most ezen stresszeled magad. De ha ennyire parázol akkor majd csinálj egy tesztet. Csak még várj vele egy picit.
nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap nem késés, ha három hetet késne akkor kellene aggódj, csinálj tesztet reggeli első vizeletből, az majd megnyugtat.
nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ha hétfőig nem jön meg, veszek egy tesztet és megcsinálom. Addigra már úgy is jobban látszana. Azon kívül, hogy szó szerint falási rohamaim vannak, más tünetem nincsen :/
dec. 1. 05:02
 16/18 A kérdező kommentje:
Már 5 napja semmi 😭
dec. 3. 05:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet?
dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Emberunk terhes?
jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!