Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérjek sürgősségi tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek sürgősségi tablettát?

Figyelt kérdés

Vasárnap együtt voltunk 2x a párommal gumi nélkül. Nem élvezett belém, max.előváladék lehetett, de nem tudom biztosra. Tablettát nem szedek. Hétfőn is együtt voltunk, de akkor már gumival. Hétfőn délben az ovuteszt negatív lett, ma ugyanekkor pozitív. Nem tudom, mi lenne a jó döntés, gyereket nem szeretnék, se abortuszt, és tartok a 72/120-as tabitól is picit, de talán még mindig ez járna a legkevesebb kockázattal. Amit biztosra tudok, hogy a páromnak szokott lenni az előváladékában is sperma, mert így született az egyik gyereke is (nem élvezett bele az akkori párjába).

Kioktatást nem kérek,tudom, hogy hibát követtem el.


24/L



nov. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a párodnak szokott lenni, hanem minden pasinak szokott lenni. Magyarul egészen biztosan jutott beléd élő hímivarsejt, de hogy megtermékenyített-e, az csak később fog kiderülni. Ezt senki se fogja tudni megmondani neked biztosra, tehát kell az esemény utáni tabi.
nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz mit mondani. Azt hittem tini vagy, nem 24 éves felnőtt nő. Helyetted nem dönthetek, csináltál valamit, aminek vállatad a kockázatatát. A te felelősséged, hogy hogyan döntesz. Lehetsz terhes? Persze. Magas az esély? Nem, de nem figyelmen kívül hagyható. Van, aki évekig nem lesz terhes, de van, akinek elsőre besikerül. Hab a tortán, hogy olyannal vállalod, akinek lett már gyereke így… Nyilván kikönyörögte, hogy na gumi nélkül, mert nem mos zokniba lábat stb. Ott kellett volna okosabbnak lenni. Pláne, hogy vasárnap történt, és most kedden pánikolsz. Ha biztosra akarsz menni, konzultálj az orvosoddal, és felírja. Ha vállalod a rizikót, akkor vállalod. De ketyeg az óra, valóban van 120 órás tabi, de minél előbb veszed be, annál jobbak az esélyek. Tanulság, aki nem akar abortuszt vagy gyereket, az védekezik.
nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Az esetek 80%-ában van az előváladékban életképes spermiumsejt, nem több millió "csak" pár százezer. Minden alkalom egy hazárdjáték és vagy szerencsétek van, vagy nem.

Egyetlen alkalom miatt nem érdemes esemény utániért rohanni, de minél többször csináljátok annál jobban kísértitek a sorsot. Ha ebből az 1-2 alkalomból befigyel a gyerek, hááááát az szívás 😂

Ha a hormonális készítményekre nem prüszkölsz, akkor írass fel a dokival fogamzásgátlót.

nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!