Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, akik nem bírjátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nem bírjátok az óvszert! Van olyan gumi, amiben többet éreztek?

Figyelt kérdés
Vagy valami hatásos alternatív fogamzásgátlási módszer, a gyógyszeren kívül.

nov. 21. 18:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Megszakításos.
nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%

Nem találkoztam még olyan gumival amiben többet érzek.


Megszakítás, pharmatex (nem beleélvezve), jó lehetőségek.

nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Mivel a gumi nem volt opció így maradt a kúp .
nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Megszakítás pont nem biztonságos.


3


A kúp jó?

nov. 21. 18:57
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Spiral? Pesszarium?
nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a neve, az a sperma ölő gél vagy mi. Nyilván nem beleélvezve. Bár az is megesett. Előtte 2 évig megszakítással.
nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer pontosan mi miatt esik ki? (Ettől erősen függ, hogy milyen lehetőségek maradnak.)
nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

7


Gyógyszerfelszívódás hiánya miatt.

nov. 21. 20:21
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Bevált a pharmatex kúp de a biztonság kedvéért duplán használtuk.
nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

(7-es vagyok.) Értem, köszi. Szóval akkor még lehet:

- Hüvelygyűrű, talán ez a legjobb, ebből helyben szívódnak fel a hormonok, nem megy keresztül az emésztőrendszeren, nem érinti ilyen típusú felszívódási zavar.

- Injekció: Itt pedig kar-/farizomból szívódik fel a hatóanyag. Van, aki szereti, de sok lehet a mellékhatása (hízás, hosszabb távon csontritkulás stb.).

- Spirál: ez lehet hormonos és hormonmentes, mindkettő helyileg hat, ezt sem akadályozza emésztőrendszeri zavar + a hormonmentesnél nincs is minek felszívódnia. Viszont állítólag nagyon fájhat a felhelyezése, érdemes nagyon utánajárni, hogy ki és hogyan rakja fel.

- Pesszárium/méhszájsapka: Ezt lehet rendelni az interneten, spermicid zselével (Contragel, Caya gél) kell használni. Nem a legbiztonságosabb, de fórumokon láttam már, akinek bejött. Én biztosan cikluskövetéssel + megszakítással használnám.


A fentiek akkor lehetnek jók, ha emésztőrendszeri zavar miatt nem szívódik fel a gyógyszer. Ha viszont másik gyógyszer miatt (epilepsziaellenes szerek stb.), akkor a fentiek közül csak a spirál és a pesszárium/méhszájsapka marad, mert a hormonális cuccokat zavarhatják ezek a gyógyszerek, talán a hormonális spirál kivételével. A hormonmentesnél nincs ilyen baj.


(Óvszernél amúgy esetleg más méretekkel lehet még próbálkozni, van pl. a MySize nevű márka, itt lehet az átlagnál kisebbet és nagyobbat kapni. Van, akinek megoldja a problémát, ha valóban kényelmes gumit választ. Másik lehetőség a "Real Feel" és hasonló fantázianevek alatt árult óvszerek, ezeknek kicsit más az anyaguk, lehet, hogy ez jobban bejönne.)


Ezek jutottak eszembe, remélem, sikerül találnotok valami megfelelőt.:)

nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!