Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, akik nem bírjátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nem bírjátok az óvszert! Van olyan gumi, amiben többet éreztek?

Figyelt kérdés
Vagy valami hatásos alternatív fogamzásgátlási módszer, a gyógyszeren kívül.

2023. nov. 21. 18:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nekem a piros durex feel thin jött be nagyon, azzal eddig sosem volt gondom, mással gyakran.
2023. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Köszi 10-es! :D
2023. nov. 22. 00:24
 13/37 anonim ***** válasza:
42%
Csak gumival dugok,ha valamelyik pasi finnyás kis pöcs azt az elején kivágom
2023. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Téged kéne kivágni a pcsába. Nőként könnyen ugatsz.
2023. nov. 22. 02:49
 15/37 anonim ***** válasza:

Mindegyik nagyon zavaró. Maga a tény, hogy szorít a farkam tövénél, már baromi idegesitő, és ettől azonnal lankadok. Ha pedig nagyobbat veszek, mindig csúszik lefele, az megint nagyon idegesítő.

Mégvalami: nekem szőrös a farkam, természetesre van hagyva, néha odacsípődik egy-egy szőrszál is…

Mondjuk már évek óta nem volt gumi a farkamon, ha most hirtelen felkéne húznom, kb szűz módjára csinálnám :))

2023. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
30%
13-nak igaza van,nőként én is megvetem aki annyira igénytelen hogy nem húz gumit.Ezek többsége amúgy az aluliskolázott rétegben van..
2023. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
16-os: Ez sajnos nem így van. Gépészmérnök pasival küzdöttem ezen néhány hónapot, azzal az eredménnyel, hogy a klasszikus értelemben nem volt szexuális életünk (aztán szét is mentünk). Mondjuk benne nem volt annyi, mint a kérdezőben, hogy utánajárt volna a lehetőségeknek. Előtte fizikus pasi szintén értetlenül állt az előtt, hogy ez minek kell.
2023. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

16!


Mi meg téged vetünk meg, mert egy intoleráns féreg vagy. Ennek semmi köze az igénytelenséghez meg az alul iskolázottsághoz. Te tűnsz inkább annak.

2023. nov. 22. 12:36
 19/37 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ismerősőm mindig akart volna gyereket,de pasi nem kellett volna neki.Kifogott egy olyan hülyét mint a kérdező és társai s behazudta neki hogy élvezzen csak bele,védekezik:-)Na a pasi egy életre megtanulta,pechjére ikrei születtek az ismerősnel és a pasi fizetésének a felét tiltatja a gyerekek 25 éves koráig..Ez van:-)A gumi olcsóbb lett volna:-)
2023. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

17


Tudta minek kell, csak ha szar, akkor minek használja?


19


És mi a kva anyàdért vagyok hülye, te patkàny? A pali hülye volt mert belepetézett a hozzád hasonló rbanc barátnődbe . Meg azért is mert nem jelentette fel a csajt, mert amit az csinált az nettó bűncselekmény.

2023. nov. 22. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!