Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek gumi vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gumi vagy a fogamzásgátló jobb?

Figyelt kérdés

Ugye nekünk volt egy kis balesetünk a gumival, és most bennem van hogy mi van ha maskor is megfog történni, 2 hónapja elunk aktívan nemi életet, egyszeri baki lehetett ez, de tabit meg még nem szeretnek szedni, sok rosszat hallok róla sajna.

Valami tipp? Vagy túlságosan ragorcsolok?



nov. 23. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Mi volt az a baleset? Oda kell figyelni, és akkor jó. Eleg ritka hogy kiszakadjon. Szerintem a tabletta többször nem hat rendesen, mint ahogy a gumi észrevetlenül kiszakad...

Ha rendesen csináljatok akkor meg nem csuszhat le.


De én is félek a tablettától, nem is szedtem soha

nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kiszakadt ugye, de időben észrevettük, csak elovaladek volz max. És ugye biztonság kedvéért vettem be esemény utanit, igaz nincs semmi mellékhatás egyenlőre, de többször nem akarom hogy ilyen legyen.
nov. 23. 18:55
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha ezen stresszelsz, akkor gumival se menjen el benned és ennyi. Nekem is volt szakadásos problémám (drogériás gumival, normális márkával sosem), azóta csak jó márkát használok, és mielőtt elmennék még ki is húzom. Így nem stresszelek rá a dologra. Én személy szerint még így is jobban bízok egy fizikai védvonalban, mint egy gyógyszerben aminek a hatásfokát sok tényező befolyásolhatja. 33/F
nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a gumival is kihúzni az szerintem túlzás, viszont az meg nagyon jó hogy ezt pont egy férfi írta, mert ők eleve utálják a gumit...


Az viszont igaz ne "ching chang" márkat vegyetek, hanem komolyabbat, mert az megbizhatóbb.

nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Durexet használunk mi, pirosat.
nov. 23. 19:11
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva én a tabiról csak lebeszélni tudlak. Alapból ott van az, hogy ha jön egy kis hasmenéses vírus, antibiotikum kúra, kicsit később veszed be, véletlenül elmarad, stb, akkor már nem működik maximálisan. Sok embernél nem is válik be jól rögtön az első, amit felírnak, nekem 3-féle is ki lett próbálva, mind felborította a ciklusom, nálam tabival a nedvesedés sem működött, borzalmas volt. Persze van, akinél beválik, és nincs vele semmi problémája, valószínűleg amíg ki nem próbálod, addig nem fogod tudni, hogy beválik-e neked. De szerintem a gumi a legbiztonságosabb.

Ha pedig esetleg kiszakad, akkor ott van még az esemény utáni is.

nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Akkor leszek itt egyeduk a tabi mellett. 10 eve szedem (kisebb-nagyobb szunetekkel), soha semmilyen mellekhatast nem tapasztaltam, de nyilvan emberfuggo.
nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Használjatok akkor extra séf durexet vagy vannak ilyen esemeny elotti tabletták amiket fel kell helyezni es ha azt felteszed szex elott + ovszer akkor ha ki is szakad van egy + védő “burok”
nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

#4-es


Először mi is úgy csináltuk párommal, hogy még gumi mellett is kivettem a végén. Ő is aggódott, aztán én ajánlottam fel és addig így csináltuk, míg ő nem mondta, hogy mehet.

Azóta tabit szed, de azt is úgy kezdtük hogy addig nem benne mentem el, míg ő nem hagyta. Azóta már nincs para, több mint 1 éve. Ha valami krakk van a tabi kapcsán, meg ott a fiókban a gumi. Jobb nélküle, de ha kell, kell, ezen nem finnyáskodok.


Viszont több dolgot össze kombinálni már csak azért nem szerencsés, mert ott már elég rendes görcs van akkor a terhesség miatt, attól meg minden lesz, csak jó nem..


Semmi se 100%-os, csak ha nem szexelsz.

nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Barátnőmnek (és nekem) pl a fogamzásgátló a tuti. Egyrészt én szinte képtelen vagyok rendesen dugni gumiban, ő is legalább annyira utálja. És ha nem szedi a gyógyszert, akkor nagyon hízik. Szóval nálunk egyértelmű a dolog.
nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!