Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2db sürgösségi tab. van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2db sürgösségi tab. van egy dobozban. Az egyik tablettát már odaadtam egyik barátnőmnek és 1 megmaradt nekem. Ha lefeküdtem valakivel és nem védekeztünk akkor elég azt az 1et bevenni ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert valami olyasmit írt a használati utasítást h miután bevettük az 1. t rá tizenyvalahány órára bekell venni a másikat. Most ez hogy van?
2009. jan. 3. 10:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
úristen... nem, poénból tették bele a másik tablettát is, hogy az ilyen kis hülyék olcsóbban megússzák. amúgymeg azt gondolom valaki felírta. miért nem kérdezted meg tőle, hogyha már a használati utasítás meghaladja az agyi képességedet?
2009. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
én azt hiszem, h a felelősség nem csak a két barátnőé ebben az esetben. Most lehet, h ezért csúnyán be fogtok nekem szólni, de ezt gondolom. Sztem a használati utasításon kívül is egyértelműsíteni kell, h "2 gyógyszer van a dobozban, egyszeri használatra" vagy mittomén. (Sose volt még ilyen gyógyszer a kezemben, azt sem tudom, hogy néz ki, mivel szükségem sem volt rá - még mielőtt nagyot néznétek: nem vagyok tini, csak felelősségteljesen élem az életem, ilyen téren is). De sztem akkoris, nem vagyok benne biztos, h csak ez a két lány ilyen "hülye".
2009. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
különben meg a kérdés alatt befigyel, h olvasta a használati utasítást. Szóval vagy annyira sügér, h nem értette, mit olvasott, vagy csak poénból tette föl a kérdést. De akárhogy is van, még mindig kitartok az állításom mellett: nem elég csak az a szaros használati utasítás sztem.
2009. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de le van írva, hogy az első tabletta bevétele után 12 órával be kell venni a másodikat. Ez a mondat mindent elárul, csak fel lehet fogni, nem? Ennél egyértelműbb már csak akkor lenne, ha csipogna a góygyszer hogy hé vegyél már be..
2009. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy elég azt az egyet bevenni. 12 óra után kell a másikat is, szóval siess, és írass fel magadnak egy másikat, vagy 9 hónap múlva lesz egy babád.

Én 16 évesen tisztában voltam vele, hogy hogy kell használni, pedig mi nem felelőtlenül voltunk együtt, csak az óvszer szakadt.

Máskor olvass utána, mielőtt osztogatod.

2009. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
csak akkor hat ha mindkettőt TE veszed be!!!!!!!!!!!!!! se neked sem a barátnődnek nem fog használni csak teljesen felborítja a hormonjaidat.légyszi ha tudsz valamit majd írd meg hogy mi lett a történet vége!
2009. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ez már 1 éve történt és a bnőm védekezett óvszerrel nem lett terhes , csak a biztonság kedvéért kért 1 et belőle. utólag olvastuk el a használati utasítást mert nem találtuk. és ez csak egy feltételezés volt . én még nem feküdtem le senkivel.
2009. jan. 3. 15:49
 18/18 anonim ***** válasza:
ettől egyértelműbb hogy lehetne hogy először az egyiket tízen valahány órára meg a másikat!
2009. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!