Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Latexallergiások, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latexallergiások, ti mit használtok? Lifestyles SKYN-en kívül van más latexmentes óvszer?

Figyelt kérdés

Sajnos latexallergiám van, latex alapú óvszerek rettenetesen csípnek. Idáig őt:


[link]


használtuk, de meglehetősen drága, és nem kapni mindenhol. Milyen más latexmentes óvszer van?

Vannak itt még latexérzékenyek? Ti hogyan oldjátok meg?

Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni.


2010. okt. 21. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
én felelőtlenül megszakítás+naptárazok... te ne tedd :/
2010. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
7%
én nem vagyok latexérzékeny(tudommal),és ha nagyon drága az ilyen óvszer akkor tudom ajánlani a pharmatex hüvelytablettát.akció előtt kell feltenni a hüvelybe,10 percet várni hogy biztosan elolvadjon,és 3 óráig védve leszel,és még ki is tisztít,mert nagyon jó fertőtlenítő.akár még a kisebb fertőzések után is rendbetesz.a tabletta 12 darabos,1630ft, a kúp 10 darabos(könnyebb felhelyezni)10 darabos 2400ftért kapható a patikákban:)
2010. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A parmatex nagyon nem biztonságos....

amúgy én úgy tudom a durexnek is vannak már ilyen óvszerei amelyek nem tartalmaznak latexet. A neve így nem jut eszembe de egy barna meg egy piros csomagos.... A neten utána tudsz nézni :)

2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
durex real feel azt hiszem latexmentes, de az is hasonló árkategóriájú :S
2010. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!