Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sajnos elfelejtetettem nézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos elfelejtetettem nézni a naptáram és véletlenül több fogamzásgátlót vettem be (2 vel többet) Ez elronthatja a hatékonyságát? Vagy elég ha most tartok egy 7 napos szünetet aztán utána megint 21napig szedem?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, tudom hogy egy levélen 21 van, nem lehet véletlenük, de én egy barátnőmtől kapom akinek az anyuja hozza a gyógyszergyárból(így ingyen van)és igy csak naptárból tudom hol tartok, de most valahogy elnéztem:(
2009. jan. 3. 19:36
 1/7 anonim válasza:

először nem csak a havidat csusztatja.

De töbször ne forduljon elő mert többszöri alkalommal már veszélye lehet

2009. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is a bnőm anyukája hozza.egy éves adagot.:-)lehet,hogy közel lakunk egymáshoz?(kom.eszt.megye)

én vettem olyan gyógyszertartót ami az időseknek van,h-v-ig.

2009. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, én pesti vagyok:D

Az a baj ,hogy sokat vagyok a barátomnál, mindig nálam kell hogy legyen, nem tuti hogy vasárnap haza jövök, de most hogy így belegondoltam , lehet hogy minden 21 napos periódus elött kiszámolom azt és csak annyit rakok külön:D

2009. jan. 3. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
de nem olyan nagy a tartó,elfér a táskádban,és belefér az egy havi adag.mert minden napra 4fakk van.a 4.ugye üres,mert 3*7=21.
2009. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja nem , nekem jó az eddigi dobozom:D tic tacos bozoba tartom ugyh 200 is beleférXD

de ezentul csak 21 et fogok belerakni:D

2009. jan. 3. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
mar bocs, de attol hogy ingyen kapod, ez nem jatek es nem tiktakk, hogy osszevissza szedd. Rakj kulon 21 et es minden nap vigyazz, hogy csak 1 et vegyel be, egyszer ez nem lesz gond, kicsit kesobb fog megjonni, ennyi.
2009. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem játék, mindig pontosan veszem be a telom mindig csörög:)és mindig egyet most is így volt, csak két nappal tovább sikerült, mert a vizsgaidőszaki tanulásban elfelejtettem nézni a naptáramat:(Azért ilyettem meg kicsit hogy ez nehogy bekavarjon, amugy nagyon figyelek rá, mostmár emlékeztetőt is beállítok hogy 1 szünez nap neh bevegyem:S


de köszi mindenkinek:)

2009. jan. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!