Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik velem? Fontos!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Fontos!

Figyelt kérdés
Egy hónapja elszakadt a gumi, utána rá 2 órára bevettem az esemény utánit. A következő héten megjött és akkor kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Tegnap megjött de ma már el is mult, és csak ilyen barnás folyásom volt. Csináltam tesztet egy hete és az negatív lett. Lehetek így még terhes? vagy mi van velem? Fontos!köszi
2010. okt. 23. 12:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes vagy, de mivel az esemény utáni tabletta nagy hormontartalmú az zavarhatta be kicsit a ciklusod. De legjobb lenne ha erről egy orvost is megkérdeznél.
2010. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bekavartál a gyógyszerekkel. Kicsit később vegyél tesztet.
2010. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni eléggé felborítja a szervezetedet. Nekem is volt ilyen, hasonló okból, hónapokig nem tért magához szegény kis testem :( Ráadásul a fogamzásgátló is bekavart... Nem valószínű, hogy terhes vagy, de lehet, hogy azért a nőgyógyászhoz el kéne menned.
2010. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor voltam nőgyógyásznál azt mondta, hogy nem hiszi hogy terhes vagyok mert hamar bevettem és 0,1 % az esélye. Köszi a válaszokat
2010. okt. 23. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
az egy napos mensi a 72 órás gyógyszertől volt,nekem igy u.e. volt :)
2010. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!