Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal megszakításos módszerrel ovuláció előtt egy nappal.

Abban a hónapban meg is jött rendesen,úgy ahogy kellett volna,éreztem is,hogy meg fog jönni ( mellfeszülés...stb.. )

Ekkor fellélegeztem,hogy nem estem teherbe hál'istennek.

Mivel már lassan 3 és fél éve,hogy menstruálok így nekem mindig úgy jött meg,hogy csak 1 -3 nappal hamarább,vagy később jött meg ( vissza néztem a naptárokat )

Most pedig valamiért ma megjött, de elég érdekesen nem ahogy eddig szokott,közbe 9 nap múlva kellett volna,hogy megjöjjön! és semmi jel nem volt rá, nem feszültek a melleim stb... Pedig ilyen még soha nem volt,ahogy ezt leírtam.

Lehetséges,hogy mégis terhes vagyok,és ez okozta a változást?:S


2010. jún. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Na pont úgy jártam mint te. Semmi előjel és négy nappal hamarabb jött meg a menzeszem, mint kellett volna. Szerintem a nagy hőség okozhatta.
2010. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Ha már lassan 3 és fél éve menstruálsz, sőt szexuális életet is élsz, akkor biztosan hallottál már a terhestesztről...
2010. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

ha bizonytalan vagy (és más is aki hasonlóan nem tudja eldönteni, hogy terhes avagy nem) miért nem veszel egyből egy tesztet, hogy kiderüljön? inkább paráztatod magad, és arra vársz, hogy itt mi majd belelátunk a méhadba?

kérlek, reggel vegyél tesztet, vagy keresd meg a nőgyógyászod!

2010. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

22:57 És te terhes is voltál ?



Basszus most jól rám hoztátok a frászt ezzel :S:S:S

Úgy félek,hogy tényleg az vagyok :(:(:(:(

2010. jún. 15. 23:01
 5/51 anonim ***** válasza:
9 nappal hamarabb nem sok eltérés. volt h nekem 10 napot késett. csak a hormonok...
2010. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Másfél hónap elteltével szerintem már lett volna előjele annak,hogy tényleg terhes vagyok!

Meg amióta ez történt nem feküdtem le a barátommal.

Remélem,hogy tényleg csak a hormonok okozták.

2010. jún. 15. 23:05
 7/51 anonim ***** válasza:
Lehetek keresztapuka? Leccilecci!
2010. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy terhes. Csak a frontok megkavartak, beállt egy apróbb hormoneltérés. Ha ez megnyugtat, akkor teszt, de nem vagy terhes, nyugi.
2010. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Én nem tartom viccesnek ezt a dolgot!!

hány éves vagy ? ilyenkor már ágyban a helyed szerintem este 11 után!

Ja bocsi nyári szünet van ilyenkor anyuci meg apuci megengedi,hogy fent legyenek az ilyenek mint te!

2010. jún. 15. 23:11
 10/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, venni fogok egy tesztet,hogy tényleg megnyugodjak!!
2010. jún. 15. 23:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!