Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Trombózis után milyen fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trombózis után milyen fogamzásgátlás lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 èves vagyok,sajnos nemrèg volt egy mèlyvènàs trombòzisom, az internet szerint én már soha többé nem alkalmazhatok semmilyen hormontartalmú fogamzásgátlót, se spirált, se tablettát stb. Nyilván ki fogom majd kérni egy nőgyógyász véleményét, csak érdekelne, hogy van-e itt olyan közületek, aki hasonló helyzetben volt, és ha igen,milyen fogamzásgátlót alkalmaztatok? Köszönöm a válaszokat!:)

febr. 1. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy kaphatsz már hormonális fogamzásgátlót, de szóba jöhet pl pesszárium + spermicid, vagy hosszú távú megoldásként rézgyöngy. Jó lehetőségek vannak szerencsére :)
febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Lehetséges hogy gumi vagy megszakításos lesz csak megoldás.
febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem milyen jelei voltak a trombózisnak nálad?


Egyébként spirál, óvszer, pesszárium ami manapság lehetséges hormonmentesen.

febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Létezik hormonmentes spirál, bár én a megszakítás mellett döntöttem. Te viszont még túl fiatal vagy hozzá.
febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg még fogamzásgátlót is kaphatsz, csak ösztrogénmenteset.
febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
5# köszi a tippet, ezt nem is tudtam. 😊
febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ezt nem is tudtam. 😊"


Hallod, én sem hallottam még életemben sem róla eddig. A feleségemet vizsgálják endometriózis gyanújával, aminek ugye a fog.gátló az sztenderd kezelése, de neki igazolt leyden-mutációja van. Mondta a dokinak, hogy ő nem szedhet, a doki meg lazán közölte, hogy nem a f.szt, csak ösztrogénmenteset. Felütöttem a guglit, és tényleg.

febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A 3-as kérdezőnek:

Persze,a derekam kezdett fájni majd a lágyékom, aztan hirtelen nem tudtam használni a lábam annyira fájt,ezek tudtommal nem tipikus trombózisra utaló jelek,de pont ezért volt nagyon veszélyes,mert ez volt az utolsó dolog,amire gondoltam volna.

febr. 2. 04:14
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Valóban érdekes tünetek. De a lényeg, hogy nem lett nagyobb baj. 🙏
febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira ritka tünet, nekem is pont ez volt. Annyi, hogy kismedencei trombózisom volt, gondolom a helye okozta a hátba sugárzó fájást. Először én is izomlazítót kaptam, hogy biztos becsípődés. Végül a lilára színeződött lábból derült ki, hogy mi a baj.
febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!