Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Új partnerrel hogy védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partnerrel hogy védekeztek?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt soha együttlétem ezért is kérdezem a következőt.

Ha van egy kezdődő komoly kapcsolatod az elején, hogyan védekeztek ha a lány alapvetően fogamzásgátló tablettát szed?


Az elején óvszerrel is a nemi betegségek ellen vagy nem?


Egy új partnernél nem lehet tudni, hiába fordul komolyra a dolog, hogy hordozó-e vagy valami.

Besértődne ha felhoznám az óvszeres dolgot (bár az kicsit fura lenne), vagy elmentek kivizsgálásra mindketten, vagy az egyik nap csak úgy döntötök, hogy már nem kell óvszer vagy nem is használtok soha?


Köszönöm az értelmes válaszokat előre!

19/L



febr. 6. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, miért lenne fura, hogyha felveted az óvszeres védekezést... Ő tudja, hogy már szedsz fogamzásgátlót? És miért tőlünk kérdezed, hogy besértődne-e? Nem ismerjük a pasidat... Tény, hogy nem nagyon szeret gumit húzni a többség.


Az elején én nem szedtem fogamzásgátlót, gumival védekeztünk. Aztán el kezdtem szedni, és elhagytuk a gumit. Ennyi volt. Nem mentünk el szűrésre vagy ilyesmi.

febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Nos mivel én az óvszerhez való ragaszkodásomnak köszönhetem, hogy nem kellett egyszer apaságira futkoznom, így én mindaddig ragaszkodom az óvszerhez, amíg nem vagyunk azon a szinten, hogy nagy gond lenne ha becsúszik egy gyerek. (Konkretizálva, barátság extrákkalban voltam a csajjal aki szedett gyógyszert, de közbe kavart mással is. A végén teherbe esett a másik palitól, mivel ő bízott a tablettában és nem húzott gumit.)


A tünet mentes nemibetegség esélye azért relatíve alacsony, és a többsége ki is kúrálható, azért nem egy afrikai országban vagyunk, viszont a gyerek az örök életes kérdés. 33/F

febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Óvszer természetesen.
febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Először óvszer, de utána tabletta, sokkal jobb úgy S szex, minden szempontból.
febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer, aztán ha már olyan a kapcsolat akkor lehet szó tablettáról, de addig nem.
febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Óvszer, és ha már bízhattok egymásban, akkor a megfelelő várakozási idő ("ablakperiódus", amíg tuti nem vagytok mással) kivárása után STD-teszt. A HIV az abszolút minimum, mert azt nem lehet gyógyítani, és nem, nem egy főnyeremény egy életen át erős gyógyszereket szedni. Mellette szifilisz- és hepatitisszűrés is nagyon jó lenne, esetleg más is, ha belefér. Hepreszről érdemes beszélni előtte, ennek a kockázatát persze sokan vállalnák, de jobb, ha az ember előre tud róla.
febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
6-os vagyok: az óvszer mindenhez, orálhoz is kell az elején.
febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
7# de legalább 3 at húzztatok rá, és fél évig csak steril gumikesztyűben szabad hozzányúlni.
febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer
febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak gumi. Egyik csajban sem bíztam soha ilyen téren.
febr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!