Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a Lindynet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a Lindynette 20 nevű tabival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 12:14
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én kb 10 hónapja szedem. Mindig is ideges és feszült típus voltam, de ez azóta hogy szedem fokozódott. Azt hittem a két gyerkőc miatt van. :( (6 hónaposak voltak az ikrek, amikor elkezdtem szedni, azelőtt semmiféle fog.gátlót nem szedtem.) Lehet, hogy a gyógyszer hatása ez a feszült, ideges állapot? A libidóról nem is beszélve... szinte egyenlő a nullával. Ezt is a fáradtságra meg a gyerekekre fogtam.... (egy szobában vagyunk velük, azt hittem csak az zavar, de ha alszanak elvileg nyugodtan lehetne szeretkezni... ) de én inkább annak örülök, ha alhatok és nem kell "azt" csinálnom. :(

Hízni nem híztam, a terhesség alatt is csak 10 kg-t, de az le is ment szülés után. Kb tartom a terhesség előtti súlyom, ami kb 42 kg... én örülnék, ha híznék kicsit.. :)

Ha már itt vagyok kérdeznék, ha nem baj, elnézést a kérdés indítótól: Ha szerdán veszem be az utolsó szemet, de vasárnap délután szokott megjönni a vérzés, akkor a köztes napokon, ha mégis szeretnénk szeretkezni, akkor kell védekezni óvszerrel, vagy védettséget nyújt a gyógyszer akkor is? (lehet, hogy majd megkérdezem külön kérdésben, de hátha valaki aki ezt olvassa tud válaszolni.) Előre is köszönöm. :)

2010. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó, én úgy tudom, hogy a 7 napos szünetben is védelmet nyújt, ez is s lényege:)


Sztem menj orvoshoz, hátha felír vmi mást a libidó meg a feszültség miatt...


Lexy/18

2010. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lucy.Sophie27 válasza:
Nekem sok pozitív élményt okozott eleinte, viszont fokozatosan eltűnt (szinte teljesen) a nemi vágyam. A végén elég depresszív lettem, sokat sírtam, ideges voltam és egyre erősebben fájtak a fészkeim. nekem nem vált be, de másnak ettől még jó lehet. Az én szervezetem amúgy sem komálja a gyógyszereket.
2012. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!