Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Számotokra mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mi a legjobb fogamzásgátlási módszer amiben bíztok?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve élek szexuális életet a párommal, mindig óvszerrel védekezünk és odafigyelünk, utána mindig megvizsgáljuk stb.


Viszont az elmúlt hónapokban rám szokott jönni ez a “babapara” még így óvszerrel is. Nyilván hallok sok rémtörténetet h óvszerrel is becsúszhat stb., viszont más módszert pl. fogamzásgátlót nem használnék semmiképpen (ha csak nem egészségügyi okokból, de védekezésre nem)

Ha ovulálok akkor még óvszerestül sem hagyom hogy belém élvezzen, azokon a napokon kihúzza.


Párom mindig nyugtat h jól használjuk az óvszert, es ő is mindig figyel.



Csak kérdezem h lányok, (meg fiúk is h barátnőtökkel) mi vált be fogamzásgátlás szempontjából.


Mit tanácsoltok az ilyen aggodalmakra?


Előre is köszii:)


23/L



febr. 25. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
A személyiségem
febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg a külsőm :-D
febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Vazektómia
febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Kipakolás. Az a biztos
febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha az óvszer a használat után megvan tekintve és rendben van akkor nem lesz baj.
febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Gumi
febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha csak szopsz és lenyeled az a tuti módszer és a pasid is ki van ürítve rendesen. WIN-WIN.
febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pánikra nyugtató. Mi ugyanúgy védekezünk ahogy ti 😊
febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

En is ugyan ilyen voltam h tudtam hogy nem volt baja az óvszernek még is paráztam.

Nekem egeszsegugyi okok kelett elkezdeni a gyógyszert de kb fel evig meg a melle is ovszert hasznaltunk mert egyszeruen nem tudtam bizni benne. Utana elmentem dokihoz mondta hogy nincsenek jelenleg megerndo peteim/cisztaim se azota nem hasznalunk ovszert de nem hagyom h elmenjen bennem

febr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Először óvszer volt, aztán fogamzásgátló, majd hormonmentes spirál.

Én is félek a terhességtől, szerintem két kezemen meg tudom számolni, hogy a hat év alatt hányszor engedtem, hogy bennem menjen el.

febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!