Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinelltol mindennapos fejfajas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinelltol mindennapos fejfajas?

Figyelt kérdés
Amiota szedem (ma fogom kezdeni a harmadik levellel) tobbszor faj a fejem van h 5-6 napig mindennap. Ez lehet a ditinelltol? Mas is tapasztalt ilyet? Ez elfog mulni vagy valtsak?

márc. 26. 18:04
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp oszd meg ezt a nőgyógyászoddal nem feltétlen normális, nem akarlak ijesztgetni, én anno Dienillét szedtem kb. 2 hónapig, majd fejfájást kezdtem el tapasztalni, rá egy hónapra mélyvénás trombózissal feküdtem a kórházba. Lehet ez kicsit összefüggéstelennek látszik, de ez a fogamzásgátló lehet nem megfelelő a számodra és ezért tapasztalod. Mielőbb fordulj nőgyógyászodhoz, szerintem megér egy misét, nehogy valami komolyabb dolog legyen a háttérben, nyilván simán lehet,hogy teljesen más indokból fáj, de mindenképp járj utána,ezek a hormonális dolgok nagyon veszélyesek is lehetnek.

Szép estét.

márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapbol fejfajos vagyok. Pl a frontokat is nagyon megerzem. De ilyen h tobb napig mindennap fajjon kb egesznap ilyen a gyogyszer szedese elott nem volt. Az elso levelnel is volt ilyen h kb 5 napig mindennap fajt. Aztan most a masodik level vegenel is ez van h mar negyedik vagy otodik napja faj. Alapbol hivnom kene uj dobozzal kiiratni mert tegnap este kezdtem meg a harmadik levellel szoval emliteni fogom neki mindenkepp. En is par evvel ezelott dienillet szedtem evekig de akkor meg erdekes modon semmi ilyet nem tapasztaltam. Nem ertem.. pedig allitolag ebben sokkal kevesebb hormon van
márc. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!