Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedves óvszerrel védekezők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves óvszerrel védekezők! Ti melyik márkát választottátok mindennapos/minden alkalmas használatra? Melyik vált be?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2010. jún. 13. 12:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Durex-lifestyle 1 kutya. Pont uolyan jók. A kisebb márkák viszont lehetnek gyengék. OK, szakadás rájuk sem jellemző, de vettem már olyan kotont, ami nekem kicsi volt - kiszorította a vért a farkamból. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem volt használható, csak nem állt olyan határozottan a farkam, mint szokott.
2010. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mi Durex Elite-t használunk.
2010. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Csak Durex. Lifestylesal már megjártam 2x is,nem kell abból több.
2010. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nekünk már kiszakadt egyszer a lifestyles, szóval kizárólag durex elite-t használunk. mondjuk már egy éve tablettát szedek, de előtte másfél évig azzal védekeztünk, és sosem volt baj vele.
2010. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Lifestyles Skyn.
2010. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

masculan.

nincs sok pénzünk, és ez az egyik legolcsóbb.

2010. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Durex Elite vagy akármelyik Durex. Nekünk ez vált be, de mindenkinek más a jó, érdemes kipróbálni többet. Amúgy ha jól rakjátok fel, akkor az esetek 95%-ában nem szakad.
2010. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Jöhetnek még!

Azért tettem fel a kérdést, mert a védekezés módszerek közül a gumi mellett döntöttünk, és mielőtt kísérleteznénk gondoltam megkérdezem hogy ki melyik mellé szavaz, de nagy előnyben vannak a durex-ek úgy látom.:)

2010. jún. 13. 17:34
 9/25 anonim ***** válasza:
lifestyles ultra thin,mintha nem is lenne rajtad,és eszméletlen jó,intensity enyhén bordázott,attól meg elszáll a barátnőd:) sok sikert
2010. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Zöld Masculan. 3 éve élek nemi életet, próbáltam sokfélét, de legjobban ez jött be, párommal egy éve folyamatosan csak ezt használjuk, még sose volt vele baj.
2010. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!