Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elfelejtettem bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, ma pótóltam, de kicsit túlléptem a 12 órát (kb. 14-15). Ma rendesen bevettem az utolsó szemet. Lehet belőle baj? Védekezzünk holnap, holnapután másképp is?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Ebben az esetben jobb ha máshogy is védekeztek.Fő a biztonság.A tabi csökkenő hatását akkor figyelheted meg ha enyhe vérzésed van(megvonásos vérzés)mert ez már 1 tabi kihagyásakor,másnap is jelentkezhet a szervezetedben csökkent hormonszint miatt.De ha ilyen gondod nem volt akkor is jobb ha kiegészítő védekezést használtok,mert csak izgulnál szex közben.Tabletta mellett csak úgy lett terhes eddig jó pár nő,hogy "hoppsz..1x kimaradt egy tabi"Hogy meddig kell pl gumival védekeznetek,az szerintem a gyógyszerfajtától függ.
2008. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az első hozzászólóval! Miért kéne védekezniük, ha már az utolsó szemnél tart! A ciklusa végén van, minimális a teherbe esés kockázata! Nem kell védekeznetek! Most jön a 7 gyógyszermentes nap!
2008. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs szükség védekezésre, egy szem, még nem a világ vége. De legközelebb figyelj oda. Nemhiszem, hogy baj lenne belőle.
2008. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!