Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rossz, ha nagy? Sokfelől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz, ha nagy? Sokfelől hallok különböző véleményeket. Volt aki csúfolt is miatta (a mellméretem 80E).

Figyelt kérdés
Anyukám folyton azt mondja hogy menjünk el megcsináltatni kisebbre de én nem szeretném.. főleg hogy van formája is meg minden, de van mikor engem is zavar, pl. ha elmegyek valahova és egy kicsit ki van vágva a felsőm már megbámulnak.. és nekem az az érzésem van tőle hogy ez nem jó hanem rossz.. Szerintetek? 17/L
2010. jan. 19. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne kisebbíts inkább örülj főleg ha szép formásak
2010. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Később nagyon fog fájni a hátad ez tuti. Van egy ismim csaj, kb hasonló adottságú, mint te, neki meg kellett csináltatni a műtétet, olyan hátfájása volt. Gondold át.
2010. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj..nem azért néznek mert rossz, hanem mert van mit. Szerintem inkább légy rá büszke..hidd el sokan szeretnének ekkora melleket.;)
2010. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

anyukád műtétre küldene h kisebb legyen?

Ne haragudj, de normális?

Én nem hagynám h a 17 éves kamaszlányomat vagdossák, amikor nincs is értelme?

Nem kell olyan nagy kivágású felsőket felvenni, és nem bámulnak. EZ ilyen egyszerű. -.-

2010. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Öhm...Ha egy olyan csajom is lett volna eddig, akinek ekkora melle van, én hálát adtam volna a kazanyi Szent Szűznek... Úgyhogy szerintem örülj neki, mert ha a csajom lennél én biz örülnék.:)
2010. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Esztétikailag szerintem fantasztikus, azért bámulnak meg, mert tetszik/tetszel nekik :)

19F

2010. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Áj, amíg jól érzed magad velük,végülis hozzád tartoznak. Én 21 vagyok és hasonló méreteim vannak.Nekem nem fáj a hátam,bár nemigazán jó a tartásom.Semmiképen nem ajánlanám a műtétet a kockázatok miatt,a korod miatt,meg ha szeretnél szoptatni majd,ahhoz kellenek a cickóid.
2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád irigy.
2010. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Ne hallgass anyádra, ráérsz akkor megcsináltatni ha öreg leszel és tényleg gondod lesz vele, ha nem akkor meg örülj nekik.

23/F

2010. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75/E-s a mellem, szóval tudom, miről beszélsz(Ráadásul nekem a formája sem tetszik)!

Még kivágott felső sem kell, elég ha csak kicsit is testhez álló és a szempárak odairányulnak.

Én gyűlöltem, h ekkora, betöltöttem a 18-at, én is meg akartam műteni. El is mentem most nyáron, de abba maradt. Nekem anyum inkább lebeszélni akart, minthogy rábeszélni. o.O Amit én mondok:

Szerintem nem szükséges, ha meg a formájával sincs gond, akkor megkockáztatom: FÖLÖSLEGES. Nézz csak neten képeket, írd be a keresőbe, hogy mellkisebbítés, és te is így fogod látni, garantálom! A doki is elmondaná, hogy

-18 év alatt nem is szokták vállalni-akinél én voltam is direkt rákérdezett a koromra, h vagyok-e már 18, mert előtte nem vállalja-,

- azok a hegek örökre láthatóak lesznek, bár idővel halványulnak, fehérednek(ideális esetben persze, mert bizony benne van, hogy lilás/rózsaszín marad

- később terhes leszel: újra megnőnek valószínűleg a melleid, és fenn áll az esélye, hogy szoptatni sem tudsz majd

Én a műtét előtt hagytam ott az orvost. :D De nem bánom!.


Anyád meg nem normális, hogy ezt mondja, már bocs! Nekem anyum lebeszélni akart, mintsem hogy rá bíztatni, bár mikor látta, h NEKEM rossz, meg minden, akkor mellettem állt.


Simona Halep román teniszező lánynak is nagy mellei voltak, ő 17 évesen megműtette, de azért, mert a tenisz versenyeken zavarta.(és hát ha megnézel róla egy videót-pl videa asszem- tényleg zavaró lehet meccs közben)


Ha azt szeretnéd, hogy csupán kisebbek legyenek, akkor jó eséllyel sikerülni fog úgy is, hogy diéta+ mozgás: súlyzós edzés+ futás. Én is így akarom elkezdeni, kondi: futópad és súlyzózás kombinálva, és diéta.

Ha bővebben érdekel, cikk: [link]


Szóval én azt mondom, hogy ne csináld, de döntsd el te, ismerve a tényeket.

18/L

2010. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!