Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy cigánnyal? (jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy cigánnyal? (jó és rossz véleményeket egyaránt várok) és indokot is kérek

Figyelt kérdés
szomszéd srác, egy hetesek vagyunk, én16 ő 15
2009. szept. 22. 15:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
soha
2009. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Indokok:

1. Akármennyire is jól öltözött, művelt, másképp nevelték őket, mint minket. Egyszerűen hidd el, meg fogod bánni.

2. Van olyan cigány ismerősöm, aki tényleg jó fej, rendes, de már többször is mondta, hogy egy hajszál választotta el attól, hogy megverje a barátnőjét.

Én nem járnék vele, de te tudod.

2009. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, milyen a családi háttere. Ha bármi olyat látnák náluk, ami nekem nem tetszik, ( kiabálás, veszekedés, alá-fölé rendeltség, a pasi üti a nőt stb....)vagy a normákat sérti, akkor semmiképp sem.
2009. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű NEM a válasz a fennt emlitett okok miatt!!
2009. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%

A többiek már írták, de megerősítem: A társadalmi normáik eltérőek. Egy erdélyi közmondás szerint legalább olyan kapun menj be, amilyen kapun kijöttél. Azaz, ha durván putrisok, otthon üvöltöznek, verekednek, akkor nagy lesz az esélye, hogy kapsz te is egypár pofont.


Ugyanakkor ismertem én már cigányokat Tahiban, ahol a család teljesen OK volt, így el tudnám képzelni...

2009. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Az ok: 10 éve vagyunk együtt és ma van a 8. házasságiévfordulónk. Hozzá tenném hogy rendesen dolgozik és SOHA nem emelt rám kezet... Az előttem lévő barátnői sem voltak cigányok....
2009. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
nem. egyszerűen viszolygok tőlük, ennyi az indok. mindenki maradjon a saját fajtájánál. 20L
2009. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Előbb járnék a papagájommal mint egy cigánnyal.
2009. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
80%

nemtul rég már máshogy de megkérdezted ezt,akkor sem kaptál más válaszokat nagyon

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ne reménykedj,egykét elvetemült kivételével mindenki azt mondja hogy SOHA

2009. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%
És az az egy-két elvetemült is feladja egy próbálkozás után :D
2009. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!