Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyógyszereket/teákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyszereket/teákat ajánlotok fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
hétfőn veszem be az utolsó szemet és várhatóan pénteken fog megjönni,mikor kedjem el a teák vagy gyógyszerek szedését? lehetőleg olyan irjon választ,aki már tapasztalr ez ügyben. és még azt szeretném kérdezni,hogy milyen tüneteitek voltak miután abbahagytátok a gyógszert?
2010. nov. 7. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kell a gyógyszer, vagy a tea?
2010. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert állitólag vannak teafajtál amik gyorsabban helyreteszik a mensrtuácit és valószinú,h miután babahagytam a fogamzásgátlót,akkor majd lehet h probláma lesz a mensivel
2010. nov. 7. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld a cickafark teát, lehet ülőfürdő formájában is használni.
2010. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi köze egy ülő fűrdőnek a cickafarkteához?? Ez egy akkora marhaság! Majd beszívódik a hasadon keresztül a szer mi..Úristen!

Semmi köze ezeknek a mensidhez. Ez hormonokról szól, először is talán próbáld ki, hogy 1 hónap múlva megjön-e, ha nem jól, vagy rendszertelen lesz, akkor el kell menned először a nőgyógyászhoz, aztán belgyógyászhoz, lehet csak egy kis hormonváltozás.

2010. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cickafark tényleg beállítja a menstruációt, mert elősegíti a peteérést. A következő menstruációd első napjától kezdd el inni és ezt 2 hétig (lehetőleg reggel éhgyomorra). Nekem is nagyon sokat késett miután abbahagytam a tabit, de mióta iszom, azóta nagyjából pontosan jön meg.
2010. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké és hogyan kell adagolni?(az-az igazság,hogy nem szoktam gyógyteákat inni és azért lenne fontos tudnom)
2010. nov. 7. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:

10:42

Olvass már utána az ülőfürdőnek, mielőtt baromságokat írsz!

2010. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felforralsz kb 2-3 deci vizet, majd beleöntesz úgy 1-2 kávéskanálnyit a teából, hagyod úgy 10-15 percig, aztán leszűröd és megiszod. Ezt napi egyszer kellene kb. 2 hétig.
2010. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még annyi lenne a kérdésem,h muszály menstruácio 2. napján elkezdeni inni a teát,vsgy előbb is el lehet kezdeni? mert holnap fog megjönni és ha lehet akkor már miután elmult a menzeszem akkor elkezdem egyből. lehetne igy is?
2010. nov. 11. 18:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem úgy annyira nem jó, mert ez direkt a peteérést segíti elő, a peteérés meg a menses 1. napjától indul elvileg. Szerintem ezért mondják hogy a menses 1. napjától 2 hétig. De lehet hogy úgy is hatásos lenne ahogy te mondod, ezt nem tudom sajnos.
2010. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!