Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy szabályos legyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sosem volt rendszeres menstruációm.de az utolsó 4 hónapba mindig 40 napra jött meg és a legutolsó pedig 50 napra.mit lehet ilyenkor tenni,hogy rendszeresen jöjjön meg?Szedjek fogamzásgátlót?
2009. jan. 11. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

ha szervi gond van nem hormonalis hiaba szeded ezerrel a fogamzasgatlot. en is 19 vagyok, 5 eve menstrualok es legjobb esetben 5 hetente van, de van hogy csak 7. eleinte megdurvabb volt. nekem a petefeszkeimmel van a baj, nagyon nincs mihez kezdeni vele. attol meg nyugodtan lehet babam, ismerek is hasonlo helyzetut es mar 2 gyereke van, minden gond nelkul. annyi h jobban oda kell figyelj majd h mikor ovulalsz.

ne kezdj el hasra-fore fogamzasgatlot szedni. en kiprobaltam, napra pontos volt tole de mikor abbahagytam ugyanolyan volt mint regen. raadasul lett tole 1 joindulatu daganatom is. nem megijeszteni akarlak. csak 1pelda a sok kozul mikor NEM a fogamzasgatlo a megoldas.

2009. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, mondd el mi a problémád, vizsgáljon meg, és majd 1ütt kitaláljátok mi legyen.
2009. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Rásegíthetsz cickafarkteával. Abbúl 2-3 hónapig kell napi 2-3 csészényit inni.
2009. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsivel több voltam mint 21, mikor elmentem dokihoz! Nekem se volt rendszeres a menzeszem, bár én a kezdődő nemi életem miatt írattam fogamzásgátlót. Nem értek egyet az első válaszolóval. Ahogy én beszedtem az egy havit, utána pontosan megjött. Ha 14 éves koromtól nem állt be, akkor meddig kellett volna várnom? És neked? Sztem keress fel egy nődokit, és pontosabb válaszokat tud adni a kérdéseidre, és vele megvitathatod a problémás dolgokat.
2009. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Alcsony hormontartalmú fogamzásgátló szedése. Ez 1-2 hónap szedés után szabályozza a menstruációt és napra pontosan tudni fogod mikor jön meg és végződik, milyen erős stb.
2009. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!