Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet megbízni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízni a hűvelykúpokban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a fogamzásgátló kúpokról kérdezel, ugye?

Nekem anyukám használ olyat, és eddig nem volt semmi baj, csak nagyon macerás! Ha jól tudom, kb. fél vagy 1 órával a szeretkezés előtt kell felhelyezni, ennyi idő kell, hogy kifejtse a hatását. Ebből adódik, hogy a spontán szex élménye elmarad! Nem tudom.. én nem használnám szívesen! Maximálisan elégedett vagyok a tabival!! De próbáld ki, Neked melyik módszer a legkényelmesebb!

2009. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A megbízhatósága megkérdőjelezhető, csak akkor javaslom, ha belefér az életedbe egy véletlenül becsúszott baba.
2009. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kinek mi válik be.Én speciel most vagyok 22 hetes terhes,és hüvelytablettával védekeztünk.Nem jött be.Nem baj,hogy baba lesz csak később akartuk.:)
2009. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt használom megszakítással,és semmi gond vele!Ha a használati utasítás szerint használod,akkor véd rendesen!Amúgy 10 percel kell a közösülés elött felhelyezni, és ha hüvelytampont választasz,annál nem is kell várni, csak felrakod és kész!A Pharmatex jó márka!
2009. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos minden védekezési módnál becsúszhat a baba!Én is megszakítással ajánlom a kúpot!De szerintem nem macerás!Jól mondta az egyik válaszadó,hogy a hüvelytamponnál nem kell várni!Mondjuk én kúpot használok!Vannak,akik gumi mellett használják, de megszakítással is biztonságos!
2009. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Nőgyógyász ---> fogamzásgátló! Ennyi! A hüvelykúp semmire nem jó!!!
2009. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nőgyógyász------->%-ot kap a foggátló után!azért dícséri annyira!
2009. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 2 hónapja használok a barátnőmmel hüvelykúpot ( Pharmatex nagyon jó mert nem csíp csak egy kicsit kellemetlen illata van:S) Eddig bevált!!!:D Remélem így is marad! 10 percet kell várni előtte. De én mindig megszakítom..fő a biztonság!!;)
2009. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!